Lista ocen Renault Megane III Grandtour 1.6 16v 110KM 81kW 2009-2011 (17) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kplochy@wp.pl
Grandtour 1.6 16v 110KM 81kW
Za samochód zapłaciłem niecałe 63.000, nie spodziewałem się żadnych cudów, jednak jestem bardzo zadowolony, w tej cenie znajdziecie m.in: Super wygodne fotele z naprawdę ładną tapicerką, Fotel kierowcy i pasażera regulowany również góra i dół), czujnik deszczu, czujnik zmierzchowy, porządny komputer pokładowy, klimatronic dwustrefowy, 8 poduszek z kurtynami włącznie, składane automatycznie lusterka, podgrzewane i regulowane elektrycznie, radio...
~wurkut
Grandtour 1.6 16v 110KM 81kW
Jeden z lepszych na rynku. Zdecydowanie korzystniejszy niż w przypadku samochodów niemieckich, lepiej też niż w przypadku Octavii (Skoda ma kiepskie silniki benzynowe, albo przestarzałe i paliwożerne, albo nowoczesne i awaryjne - nie mogłem nic dopasować o parametrach podobnych do silnika Renault). Jedynie auta koreańskie były alternatywą, ale jednak bardziej przekonało mnie auto francuskie. Najpiękniejsze kombi kompaktowe na rynku :)
~Wojtek
Grandtour 1.6 16v 110KM 81kW
W tych pieniądzach nie mógłbym oczekiwać niczego więcej. 5 lat temu kupiłem to auto za 30 tys i uważam to za interes życia. Patrząc na ogloszeniach za ile przyjdzie mi go sprzedać to wiem że następny właściciel wyjdzie na tym jeszcze lepiej.
~MoRo_
Grandtour 1.6 16v 110KM 81kW
Patrząc na obecne ceny używanych samochodów, w porównaniu z innymi modelami w tym segmencie, w mojej ocenie wypada bardzo dobrze. Pod kątem wyposażenia i jakości samochodu, nie mogę stwierdzić, że "przepłaciłem".
~master22
Grandtour 1.6 16v 110KM 81kW
Jakość wnętrza jak i wyposażenia w porównaniu do konkurencji (np. Golf, Fokus) jest nie do pobicia. Materiały są przyjemne w dotyku. Nic nie skrzypi. Stosunek jakości do ceny wręcz wspaniały.
~Moje 1 renault
Grandtour 1.6 16v 110KM 81kW
Za te pieniądze można kupić innego może nie będzie aż tak wypasiony bo wyposażenia renowce nie można zrzucić oraz wyglądu ale te skrzypiace plastiki i notorycznie usterki zasłaniają te pozytywy.
~darek
Grandtour 1.6 16v 110KM 81kW
Nabyłem auto nowe. Za cenę ok. 60.000 dostałem świetnie wyposażony samochód, o ciekawym wyglądzie. U konkurencji, zwłaszcza niemieckiej musiałbym za podobnie wyposażony samochód zapłacic 15.000 zł więcej
~Grochol71
Grandtour 1.6 16v 110KM 81kW
Stosunek jakośc -cena rewelacja. W tej cenie chyba nie ma na rynku samochodu z takim wyposażeniem, w którym zastosowano materiały takiej jakości.
~Michał
Grandtour 1.6 16v 110KM 81kW
Jak za tę cenę to chyba warto, w porównaniu do droższych niemieckich samochodów, których też nie omijają usterki elektroniki.
~ACAD
Grandtour 1.6 16v 110KM 81kW
Szkoda tylko że jak każdy francuz to auto szybko straci na wartości w porównaniu np z golfem czy focusem....
Renault Megane III Grandtour