Oceny Renault Megane III Grandtour 1.9 dCi 130KM 96kW 2009-2011

Renault Megane III Grandtour 1.9 dCi 130KM 96kW 2009-2011 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Renault Megane III Grandtour 1.9 dCi 130KM 96kW 2009-2011

~AutoMag
Grandtour 1.9 dCi 130KM 96kW
Samochód zakupiony w czerwcu 2013 z małym przebiegiem 36kkm. Po ponad rocznym użytkowaniu i przejechaniu 30kkm mogę pozytywnie ocenić "francuską jakość". Wygląd zewnętrzny wersji kombi jest ciekawy i oryginalny,a wnętrze w spół gra z nim. W środku od razu można zauważyć wyświetlanie prędkości w postaci cyfrowej nie analogowej(wskazówka) ja zaakceptowałem to od razu i dla mnie jest ok. Siedzenia przednie są trochę za krótkie i mogły...
~Robert W
Grandtour 1.9 dCi 130KM 96kW
Uzytkuje samochod ok 140 tys i nigdy nie zawiodl, lekko skrzypia plastiki, ale coz sie spodziewac, spalanie bardzo fajne, e powyzej 160 przelracza 7 z zaladowanym bagaznikiem i 3 osobami dalej dosc dynamoczny. Wymieniam olej co 15 tys. Razem ze wszystkimi filtrami
~Tomasz
Grandtour 1.9 dCi 130KM 96kW
Zadziwiające! Spodziewałem się, że francuz jednak zacznie doświadczać mnie negatywnie, a tu już 2 lata całkowity spokój. Leję, jadę i tak cały czas. Przejechałem nim 40 tys. 2 razy wymiana oleju i tyle. Zakupiłem egzemplarz krajowy, może dobrze trafiony?
~kunex
Grandtour 1.9 dCi 130KM 96kW
Jestem bardzo zadowolony z zakupu tego auta. Potrzebowałem czegoś długiego ale zarazem niskiego i niedrogiego. Zastanawiałem się nad Astrą i Volvo V50 ale to Megane najbardziej mi odpowiadał. Po niecałym roku eksploatacji Megane podoba mi się jeszcze bardziej niż przed zakupem. Samochód ma bardzo dobry silnik, super się go prowadzi i jest wygodny. Zmieniłbym tylko kolor mojego auta z nudnego grafitowego na jakiś ciekawszy, czerwony bądź...
~Adam
Grandtour 1.9 dCi 130KM 96kW
Przez okres 1 roku pokonałem tym samochodem ponad 20 tyś km. Brak awarii to najważniejsze,wygodne ,dynamiczne i ekonomiczne. Jakość wykonania i wykończenia wnętrza na poziomie db, mogłoby być lepiej
~Lennyx
Grandtour 1.9 dCi 130KM 96kW
Zastanawiałem sie nad różnymi markami, potrzebowałem rodzinne auto, kombi, ale nie za duże, które by ładnie wyglądało i miało lekkego sportowego ducha. Wybór padł na Renault Megane III Grandtour doskonale spełnia to zadanie, jestem bardzo zadowolony z zakupu, auto jest ekonomiczne, na razie nic się nie poważnego nie psuje, mam nadzieję że posłuży mi na dłużej. Podsumowując wygodne rodzinne auto, z fajnym wyglądem i ekonomicznym silnikiem....

Usterki Renault Megane III

Renault Megane III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Bartek
Grandtour 1.9 dCi 130KM 96kW
Gdy kupowałem autko nie było tutaj jeszcze tyle ocen natomiast zaryzykowałem i po 5 latach jestem bardzo pozytywnie nastawiony na francuskie auta.
~Famawa
Grandtour 1.9 dCi 130KM 96kW
Meganke kupiłem przypadkiem! Skoda nie wywiązała się z dostarczeniem zamówionej Octavia 1,8 TSI Elegance z pokietem Buisness. I całe szczęście.
~Simon
Grandtour 1.9 dCi 130KM 96kW
Polecam fajne autko z zacięciem sportowym ale zachowujące rodzinną użyteczność. Grandtour po 2 latach dalej dla mnie wygrywa z Octavia kombi :)
~Patryk
Grandtour 1.9 dCi 130KM 96kW
Zapchana odma oleju, przez co do wymiany był uszczelniacz wału i uszczelka miski olejowej. (Bezawaryjność (poważne usterki))
Renault Megane III Grandtour