Oceny Renault Megane III Hatchback 1.6 16v 100KM 74kW 2008-2011

Renault Megane III Hatchback 1.6 16v 100KM 74kW 2008-2011 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Renault Megane III Hatchback 1.6 16v 100KM 74kW 2008-2011

~chmieciu
Hatchback 1.6 16v 100KM 74kW
Autko za tą cenę jest naprawdę dobre. Użytkuje auto ponad rok i do tej pory żadnych problemów. Podobno pod względem niezawodności zostało znacznie poprawione i póki co potwierdzam w 100%! Mam silnik benzynowy 1.6 100 km i co prawda nie jest demonem prędkości ale porównując do innych benzyniaków innych koncernów na papierze wygląda znacznie lepiej. Jeżelijeździ się poza miastem przepisowo potrafi ( wg. komputera ) spalić naprawdę niewiele bo...
Hatchback 1.6 16v 100KM 74kW
Auto godne polecenia, dobry stosunek jamosć/cena, ma też wady, a najpoważniejsza to hałas w aucie powyżej 120km /h, brakuje 6 biegu. Widoczność nie jest najlepsza ale auto jest dość wygodne, ergonomiczne i dosyć bezawaryjne, polecam szczególnie do LPG

Usterki Renault Megane III

Renault Megane III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu