Lista ocen Renault Megane III (272) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 244 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcin
Grandtour Facelifting 2013 dCi 95KM 70kW
W zimie zimno w lecie gorąco. Bardzo słabe ogrzewanie. Samochód ma problem z osiągnięciem temp. roboczej gdy jest poniżej zera.
~karmelek
Hatchback 1.6 16v 100KM 74kW
jak dla mnie idealne. szybko grzeje szybko chlodzi:) jedno zastrzezenie to ze szyby szybko paruja gdy klimatyzacja jest wylaczona..
~pablo_fso
Hatchback Facelifting 1.6 16v 110KM 81kW
Automatyczna klimatyzacja dwustrefowa z czujnikiem jakości powietrza. Aktualizacja po 12000km i 5 miesiącach - brak zastrzeżeń.
~darek
Grandtour 1.6 16v 110KM 81kW
Automatyczna dwustrefowa klima działa bardzo skutecznie. Szybko schładza i ogrzewa wnętrze nie "urywając przy tym głowy"
~Grzesiek
Grandtour 1.6 16v 110KM 81kW
Awaryjny podzespół sterujący nawiewem. Wyłączał się w niskich temperaturach Wymieniony bezproblemowo w serwisie.
~JFK_pl
Grandtour 1.5 dCi FAP 90KM 66kW
czemu do jasnej ....... klima uruchamia sie nie wtedy gdy ja tego chcę ale po zmianie pozycji pokrętła regulacji nawiewu?!?!?
~Greg
Coupe 2.0 16v TCe 180KM 132kW
Gdy trzeba chłodzi, gdy trzeba grzeje. Wystarczy włączyć odpowiednią opcję, trzeba tylko wiedzieć którą. Wszystko bez wydziwiania.
~Dzejk
Grandtour 1.5 dCi 105KM 77kW
Klima dmucha, ale bez rewelacji, trzeba trochę poczekać aż się wychłodzi. Ogrzewania jeszcze nie miałem okazji używać w praktyce.
~RaB
Coupe 1.6 16v 110KM 81kW
W zimę bardzo szybko się nagrzewa, Nie ma problemu z zaparowanymi szybami, klimatyzacja działa praktycznie od razu.

Usterki Renault Megane III

Renault Megane III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~andyg
Hatchback 1.6 16v 110KM 81kW
świetna bezobsługowa 2 strefowa kilmatyzacja. W zimie jeszcze nigdy nie zdarzyło się aby zaparowały szyby. rozgrzewa się dość szybko.