Lista ocen Renault Megane III (272) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 244 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Szerlich
Coupe 1.4 16v TCe 130KM 96kW
Bardzo dobra klimatyzacja dwustrefowa,regulacja temperatury wręcz wzorowa,wentylacja działa bardzo dobrze silniczek wentylatora działa bardzo cicho.
~Marek
Grandtour 1.5 dCi 105KM 77kW
Szybko się nagrzewa, pierwsze ciepłe podmuchy w zimie czuje już paru chwilach jazdy. Z chłodzeniem też Ÿ nie jest żle klima dziala momętalnie.
~. R .
Hatchback 1.5 dCi 105KM 77kW
Kilma dziala dosyc ostro.Mozna sie przeziebic przy zlym ustawieniu kratek wylotowych.Ogrzewanie w zimie-akceptowalne, ale bez szalenstw.
~Grochol71
Grandtour 1.6 16v 110KM 81kW
Klimatronic działa rewelacyjnie. W poprzednich autach (Scenic II i Astra II) miałem klimę manualną, myślałem, że jest OK, ale bardzo się myliłem.
~Stolarz
Hatchback 1.6 16v 100KM 74kW
Mogło by być lepiej. Szczególnie w upalne dni. Brak informacji w instrukcji, że klima nie zadziała przy 0c cel. W Megane II była taka informacja.
~PR
Grandtour 1.6 16v 100KM 74kW
OK, samochód nagrzewa się dość szybko, klimy jeszcze nie miałem okazji sprawdzić. Szyby, przy odpowiednio ustawionym nawiewie, nie parują.
~Borys
Coupe 1.5 dCi 85KM 63kW
Bez zastrzeżeń- klima działa szybko, chłodzi i grzeje. Szyby nie parują nawet przy deszczu- funkcja silengo podmuchu na szybę przednią skuteczna po 10 sec.
~efekcik
Hatchback 1.6 16v 110KM 81kW
Jak to z benzyniaku. Szybko się nagrzewa to i oddaje ciepło. Zobaczymy jak będzie w zimie na mrozach. Jeżeli chodzi o klimatyzację to bez zarzutu. Chłodzi.
~Tomasz
Coupe 2.0 dCi 160KM 118kW
Chłodzi i grzej dobrze. Szyby nie parują. Z tyłu jest podobno raz duszno, a raz gorąco, ale to z tyłu. Podgrzewane fotele dobrze grzeją.

Usterki Renault Megane III

Renault Megane III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~mirussound@wp.pl
Hatchback 1.6 16v 110KM 81kW
Przy jeździe we czwórkę w deszczowy dzień trzeba \"poganiać\" system automatycznej klimatyzacji, by poradził sobie z parą na szybach...