Lista ocen Renault Megane IV Grandtour (46) - Całokształt

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~vonski
Grandtour 1.5 dCi 110KM 81kW
Auto z wypożyczalni na 2 tygodniowe wakacje na Sardyni. Samochód prawie nowy, 2kkm przebiegu. Z wielu aut, które wypożyczałem na wakacje te wyróżniło się przede wszystkim niskim spalaniem, za co mu chwała przy cenach paliwa we Włoszech :)
~Paweł
Grandtour 1.2 Energy TCe 130KM 96kW
Jeździ się całkiem dobrze, To niezłe auto ale ASO to tragedia. Przy zakupie auta trzeba o tym pomyśleć. Zgodnie z zasadą 1-sze auto kupujesz w salonie kolejne w serwisie... Kolejne będzie innej marki.
~Symfonia
Grandtour 1.2 Energy TCe 130KM 96kW
Świetne auto, prócz bieżących napraw eksploatacyjnych nic się nie dzieje. Wszystko jest "pod ręką", wygodne fotele, nieco mniej miejsca dla pasażerów z tyłu. Pojemny bagażnik. Świetne podświetlenie wnętrza.
~piotrek
Grandtour 1.5 dCi 90KM 66kW
Autem zrobiłem 80k km w 1,5 roku. Niestety na chwile obecną minusy przeważają, awarie techniczne niedociągnięciach piszczenie fotela szyb itp eliminują to auto. dokladnie o awariach niżej
~mikolaj
Grandtour 1.3 TCe 140 FAP 140KM 103kW
wersja Limited, rozsądny samochód za rozsądne pieniądze. Takie wrażenie miałem już przy pierwszej megance - ktoś tu myślał o kierowcy , nie ma irytujących rozwiązań , czy braków w wyposażeniu
~Kris
Grandtour 1.6 SCe 114KM 84kW
Samochód robi pozytywne wrażenie, jednak małe niedociągnięcia sprawiają, że czuję się czasem rozdrażniony :) Ledowe światła edge light "robią robotę" i rekompensują wszystko ;)
~Krzysztof
Grandtour 1.5 Blue dCi 115KM 85kW
To moja druga meganka. W pierwszej nie wymieniłem nawet żarówki przy przebiegu 180.000 km. W drugiej wymieniłem po przebiegu 105.000 km. Po za tym bezproblemowe i ekonomiczne auto.
~Rozmaryn
Grandtour 1.5 dCi 110KM 81kW
Jeździłem dwa lata, nie miałem żadnych problemów, ale przy 85Kkm trudno się przyczepić. 1.5dci 110KM - dynamiczny silnik w stosunku MOC/MASA. Małe zużycie paliwa (diesel).
~Fabian
Grandtour 1.2 Energy TCe 130KM 96kW
Ogólnie bardzo udane auto i skok w przód w stosunku do poprzednich samochodów (Astra, Octavia). Gdyby nie zawieszenie (dziwne odgłosy) i miejsce w środku, byłoby 5 gwiazdek.
~Czarny
Grandtour 1.3 TCe 115 FAP 115KM 85kW
Ładne auto, może się podobać i to mnie skusiło. Niby ok ale całokształt psuje fatalna skrzynia biegów i charczenie podczas ich zmiany.
Renault Megane IV Grandtour