Lista ocen Renault Scenic I Minivan 1.6 i 16V 110KM 81kW 1999-2003 (88) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 122 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~xpablito
Minivan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Jest strasznie głośna na 4 i wieje jak w oplu na 2, i nagrzewa się po 10-15min przy -4*C nie wiem jak przy -10, bo u mnie takiej nie ma(Irlandia) Klima działa i nie mam do niej zastrzeżeń.
~Andrzej
Minivan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Grzeje i chłodzi odpowiednio. W moim modelu miałem problem z klimą. Uciekał czynnik, ale wreszcie serwis sobie poradził (mam nadzieję) i w przyszłym roku na wiosnę nic nie będę musiał wymianiać,
~Marcin
Minivan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Ogrzewanie, klimatyzacja sprawują się jak należy (klimatronic) szyby nie parują latem klimatyzacja działa bez zarzutu. Trzeba pamiętać o serwisowaniu klimatyzacji.
~mateusz_soboni
Minivan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Zimą, gdy jest -15 stopni, włączamy na chwile podgrzewaną przednią szybę,(jeśli mamy) tylną szybę, idziemy do domu na kawę, zjeść śniadanie, pójść do toalety, przychodzimy i jedziemy.
~MaciejZoltowski
Minivan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Znakomite. Ogrzewanie działa szybko i sprawnie (także przedniej szyby), klimatyzacja nawet w najmocniejsze upały (38* w tym roku :) ) chłodzi wnętrze auta w około 30 - 40 sekund (!).
~Mateusz
Minivan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Ocena taka ponieważ musiałem wymienić chłodnicę klimy. Nie miałem klimatronika i co chwile trzbea było kręcić gałkami i przestawiać - za zimno, za gorąco itp...
~Piotr
Minivan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Mam wersję z climatronic - tak chłodzenie jak i grzanie działa doskonale. Szybko nagrzewa w zimie, szybko i wydajnie chłodzi w lecie. Więcej nie ma co pisać - nie ma się czego czepiać.
~marcyś
Minivan 1.6 i 16V 110KM 81kW
wszystko w najlepszym porządku, klima chłodzi dobrze, w zimie ogrzewanie musi być odkręcone na full by było ciepło. Denerwuje tylko ten czum wentylatora na 1 biegu.
~Older
Minivan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Nic dodać, nic ująć. W zimie ciepło, w lato chłodno tak jak trzeba. Dmucha jest dosyć głośna na maksymalnym biegu, ale dzięki temu dobrze działa.
~Mmm
Minivan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Chyba kolejna przypadłość, nawiew dupy nie urywa, głośno pracuje na 1-biegu tj piszczy rzęźi jak by się miał rozlecieć, na 2-3-4 słychać już tylko wiatr
Renault Scenic I Minivan