Lista ocen Renault Scenic I Minivan 1.6 i 90KM 66kW 1996-1999 (52) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 73 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~RoN
Minivan 1.6 i 90KM 66kW
Zbyt krótkie przełożenia powodują zbyt duży hałas w środku. Jazda trasą szybkiego ruchu (120/h) wiąże się tylko z dyskomfortem, jazda autostradą to tragedia. Tradycyjnie leje się olej z wybieraka ( w każdym renault miałem to samo)
~RanoManiak21
Minivan 1.6 i 90KM 66kW
Nie miałem żadnych usterek ze skrzynią biegów biegi chodzą płynnie bez wysiłku. Jednak jej powierzchowne wykonanie nie jest rewelacyjne pękają osłonki i spada dzwigenka.
~awdom
Minivan 1.6 i 90KM 66kW
po 150 tys. km padla i to w momecie jak jestem za granica 2 dni przed swietami odbieram kogos z lotniska a tu taki wstyd skrzynia biegow padl nic tylko go podpalic
~Grzegorz
Minivan 1.6 i 90KM 66kW
Skrzynia biegów przy mrozach jest troszke zamulona i trzeba wbijać biegi z większą siłą.Przydało by się do tego silnika 6 biegowa skrzynia.
~jacekchoj1
Minivan 1.6 i 90KM 66kW
skrzynia pracuje cicho i biegi włączają się lekko i cicho nie ma żadnych wycieków w okolicy skrzyni zmiana biegów najlepsza przy 22oo obr/min
~th_omas
Minivan 1.6 i 90KM 66kW
zbyt długa wajcha, biegi nie wchodzą łatwo, jedynka zbyt krótka, reszta w porządku, wsteczny jak to w renówkach czasem potrafi zgrzytnąć
~Mariusz.
Minivan 1.6 i 90KM 66kW
Tragicznie. Padla mi po 120 tyś !! Co to za przebieg do wymiany skrzyni..?? Stałem na autostradzie z rozwaloną skrzynią i rozwalonym sprzęglem !!
~AS
Minivan 1.6 i 90KM 66kW
Czasem się przycina i wymaga uwagi w prowadzeniu. Drążek nie jest zbyt luźny, ale za to daje to pewność w wprowadzaniu kolejnych biegów
~www.lodyga16.16@o2.pl
Minivan 1.6 i 90KM 66kW
Skrzynia w tym aucie sprawuje się bardzo dobrze, na razie wszystko działa poprawnie, nie mam zastrzeżeń do pracy...
Dziennik kosztów dla Renault Scenic I Minivan 1.6 i 90KM 66kW
7,9
9,5
~Ziele
Minivan 1.6 i 90KM 66kW
skrzynia ;/ heh 2 bieg to porazka czesto zacina sie ilob zle wchodzi ;/ ogolnie skrzynia malo precyzyjna trzeba sie przyzwyczaic
Renault Scenic I Minivan