Lista ocen Renault Scenic I Minivan 1.6 i 90KM 66kW 1996-1999 (45) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 80 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~rafik
Minivan 1.6 i 90KM 66kW
Autko się dobrze prowadzi, chociaż wspomaganie kierownicy mogło by chodzić lżej, Zawieszenie nie na nasze drogi, na szczęście przy starszych modelach części w miare tanie (zamienniki), podatny jest dosyć mocno na podmuchy wiatrów, Brak sprężyn z tyłu powoduje szybsze zużycie amortyzatorów
~RoN
Minivan 1.6 i 90KM 66kW
Bardzo komfortowy, przy czym nie mam obaw, że auto na zakręcie podeprze się klamkami. Ostrzegam tylko przed przegięciami - długo jest przyczepne, ale w chwili uślizgu nieprzyjemnie zarzuca tylną osią. Mając napęd na przód bardzo trudno go z tego stanu wyciągnąć
~www.lodyga16.16@o2.pl
Minivan 1.6 i 90KM 66kW
Auto naprawdę wygodne, super się prowadzi... Zawieszenie naprawdę ok, jak na razie nic nie stuka i nie puka hehe... A wszyscy mówią że Renaulty mają słabe zawieszenie, u mnie po 4 miesiącach eksploatacji wszystko działa rewelacyjnie w zawieszeniu...
~hary
Minivan 1.6 i 90KM 66kW
Układ jezdny opisałem wcześniej. Ale co do jazdy samej w sobie nie polecam nikomu, zakręty - średniak czasem strach się składać szybciej do zakrętów. Ogólnie jedyne co miał tu w miarę to podjechał pod każdy krawężnik
~Mariusz.
Minivan 1.6 i 90KM 66kW
40 tys km- nowe łozyska i oczywiście piasty w tylnych kołach, taki huk ze nie da sie jechać. 100 tyś- powtórka..Do tego masa innych rzeczy co 15 tyś km...to pewnie wina naszych dróg. Auto zby t mocno przechyla się na zakretach.
~Ziele
Minivan 1.6 i 90KM 66kW
jezdzi dobrze (szersze opony) , bo na seryjnych precelkach to nieporozumienie ;] troche przechyla sie na zakretach no ale jest dosc wysoki wiec niech bedzie, dosc wygodny wszczegolnosci na dlozsze trasy
~jacekchoj1
Minivan 1.6 i 90KM 66kW
jak na razie super się prowadzi,nie ściąga,żadnych luzów, amorki w porządku jak na nasze drogi przelatał po wybojach polskich 15000km przez rok wcześniej jeżdził w niemczech
~podly1
Minivan 1.6 i 90KM 66kW
Samochód trochę za miękki w niektórych momentach - ale za to jaki komfort jazdy !!! Dla mnie rewelka. Tylko przy ponad 140km/h boczne uderzenie wiatru, może przyprawić o zawał...
~AS
Minivan 1.6 i 90KM 66kW
Bardzo dobrze trzyma się drogi, nawet przy pełnym obciążeniu (rodzina 5 osób z bagażami). Nie zauważyłem nadmiernego przechyłu na boki. Zawieszenie dobrze wybiera nierówności.
Dziennik kosztów dla Renault Scenic I Minivan 1.6 i 90KM 66kW
7,9
9,5
~th_omas
Minivan 1.6 i 90KM 66kW
mało odporny na boczne podmuchy, zawieszenie chyba za miękkie - potrafi zanurkować w zakręcie jednak jest komfortowe
Renault Scenic I Minivan