Lista ocen Renault Scenic I Minivan 1.9 dTi 98KM 72kW 1997-2000 (31) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 23 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~em memil@go2.pl
Minivan 1.9 dTi 98KM 72kW
Wentylacja dość dobra, ogrzewanie zresztą też. Polecam wersje z klimatyzacją, której w moim egzemplarzu nie ma, :(. Jadąc na późne wczasy z żoną i kilkumiesięczną córką we wrześniu (temperatura na zewnątrz samochodu dochodziła do +34 C) prawie "ugotowałem" córkę -oj, co ja się wysłuchałem od żony, nie mówiąc o płaczu maleństwa. Między innymi dlatego zdecydowałem się na sprzedaż (na rzecz mazdy premacy po liftingu 2002 r).
~sanford75@o2.pl
Minivan 1.9 dTi 98KM 72kW
dobrze grzeje, ale długo się nagrzewa, zimą nawet 10 km. Na uznanie zasługują dysze nawiewu na nogi pasażerów siedzących z tyłu. Zimą naprawdę mają ciepło. Parowanie szyb w czasie deszczu bardzo niewielkie. Klima w tej wersji ręczna dobrze chłodzi i od początku. Posiada filtr przeciwpyłkowy, który jest łatwo dostępny i można wymienić samemu - co jest zaletą.
~tatanatanaitymona
Minivan 1.9 dTi 98KM 72kW
klima to podstawa w tym aucie ,bez niej jest strasznie źle podróżować.Auto szybko się nagrzewa.W zimie diesel długo się nagrzewa więc i ogrzewanie nie jest szybkie w działaniu
~makel1
Minivan 1.9 dTi 98KM 72kW
ogrzewanie bardzo dobrze działa, tym bardziej że posiadam jeszcze dodatkowo podgrzewane siedzenia, co do klimatyzacji to nie miałem jeszcze okazji przetestować ...zobaczymy latem
~Marcin
Minivan 1.9 dTi 98KM 72kW
Może być, dosyć długo się nagrzewa ale to diesel z bezpośrednim wtryskiem i one tak mają bez względu na markę samochodu.
~slawek_ml@wp.pl
Minivan 1.9 dTi 98KM 72kW
z ogrzewaniem w zimie nie jest najlepiej u mnie się nagrzewa po porzejechaniu około 15 km i potem coraz lepiej
~sesej83@gmail.com
Minivan 1.9 dTi 98KM 72kW
wentylacja ok,klimatyzacja wydajna,ogrzewanie rewelka z tymże długo trzeba czekać w zimie aż zacznie dmuchać ciepłym
~maciek78
Minivan 1.9 dTi 98KM 72kW
w zimie grzeje, w lecie chłodzi, ten kto narzeka niech wymieni filtr kabinowy za 30 zł
~kornik
Minivan 1.9 dTi 98KM 72kW
Boczne przednie szyby parują mocno, nawiewy średnio pomagają. Plus za podgrzewane lusterka.
~Maciej
Minivan 1.9 dTi 98KM 72kW
Klima manualna ( daje radę) ogrzewanie?... hmmm trzeba poczekać kilka minut lub kilka km żeby się rozgrzał.
Renault Scenic I Minivan