Oceny Renault Scenic I Minivan 1.9 dTi 98KM 72kW 1997-2000

Renault Scenic I Minivan 1.9 dTi 98KM 72kW 1997-2000 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Renault Scenic I Minivan 1.9 dTi 98KM 72kW 1997-2000

~swarozyniak
Minivan 1.9 dTi 98KM 72kW
Jestem bardzo zadowolony z tego modelu.Aż buzia mi się uśmiecha jak wchodze do niego.Silnik bardzo odporny na złej jakości paliwo w przeciwieństwie do DCI.Troche mułowaty na początku po rozkręceniu potrafi przegonić niejeden samochód klasy wyższej.Zaznaczam auto kupiłem z komisu,na wstepie wymienilem tylne łożyska z tarczami za 600zł i rozrząd 750zł.Do tego standardowe wymiany filtrów i olejów.Siedzi się wysoko,ponad innymi kierowcami.Brak...
~Jarek
Minivan 1.9 dTi 98KM 72kW
Auto dla rodziny.Funkjonalne trwałe,bardzo pojemne.Zaskakuje ilością miejsca w środku.Ogólnie ekonomiczne i mało awaryjne.Awarie można naprawić z reguły małym kosztem.Na minus przeciętne materiały z których wykonano wnętrze,zwłaszcza tapicerka foteli
~Marcin
Minivan 1.9 dTi 98KM 72kW
Jetem bardzo zadowolony, dojeżdżam codziennie do pracy i robię trochę tras. Samochód wygodny, ma wysoki prześwit podwozia, i duuuużo miejsca i schowków w środku. Wystarczające wozidełko dla średniej rodziny.
~slawek_ml@wp.pl
Minivan 1.9 dTi 98KM 72kW
scenic to moje 4te auto wcześniej miałem ople i beznadziejnego escorta. ateraz tego 10 letniego francuza i co rewelacja albo taki mi sie trafił albo naprawdę trzeba troche cierpliwości i chęci do dbania o swoje auto i jest super.
~sanford75@o2.pl
Minivan 1.9 dTi 98KM 72kW
Dla rodziny lub małej firmy. Trwały silnik DTI z bezpośrednim wtryskiem paliwa o mocy 98 KM. Zwykłe mechaniczne wtryski odporne na wszelkiego rodzaju paliwo, w przeciwieństwie do delikatnych i drogich wtrysków w silnikach CDI,HDI,DCI, JTD. Moc wystarczająca do poruszania 1300 kg masy. Duża przestrzeń 400 l bagażnik. Przeciętny komfort resorowania.
~krzysiek
Minivan 1.9 dTi 98KM 72kW
Nie jest piękne, nie jest luksusowe ani szpanerskie. Jest to auto rodzinne i ta funkcje spełnia doskonale, do tego ekonomiczne, bezawaryjne, tanie w utrzymaniu, i przy tym bardzo wygodne i bezpieczne. Niestety panienki z dyskoteki raczej na niego nie polecą.
Dziennik kosztów dla Renault Scenic I Minivan 1.9 dTi 98KM 72kW
6,4
~Tomek setunia_1969@vp.pl
Minivan 1.9 dTi 98KM 72kW
Kupiłem go rok temu z przebiegiem 141000km. Teraz ma 153000km.Wymieniłem w tym czasie tylne tarcze hamulcowe z łozyskami i klockami i teraz mam do wymiany tylne silentblocki belki skrętnej. Uwaga! Przy zakupie koniecznie sprawdzić stan tych elementów - to dość kosztowne rzeczy - razem z robocizną koszt tej zabawy to ponad 1000pln. Z tym, ze nie liczę tego jako usterki, lecz normalne zużycie.
~em memil@go2.pl
Minivan 1.9 dTi 98KM 72kW
Ogólnie polecam ludziom schorowanym, starszym - wsiadając do auta nie "wpadamy" prawie do podłgi - siedzi się wysoko , małżeństwom z dzieciakami, bardzo pakowne auto. Z 5 osobami na pokładzie można nadal w miarę bezpiecznie wyprzedać podczas normalnej jazdy.
~maciek78
Minivan 1.9 dTi 98KM 72kW
rodzinny wygodny vanik, tani w eksploatacji, dużo części zamiennych z rozbiórek, tanio, tanio tanio! i do tego wygodnie
3,2
~mario13
Minivan 1.9 dTi 98KM 72kW
Kupiłem go ponieważ szukałem auta,do którego wejdzie wózek dziecięcy bez składania.Dla rodziny z małymi dziećmi idealny.
Renault Scenic I Minivan