Lista ocen Renault Scenic I Minivan 1.9 dTi 98KM 72kW 1997-2000 (33) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~J.w T.Kresy Zach.
Minivan 1.9 dTi 98KM 72kW
\"Ten model tak ma\" ale dopiero użytkownik odczuwa to, po przejechaniu sie Scenikiem II. W stosunku do innych marek z tego rocznika to hałas silnika jast dopiero słyszalny od 110 km/h - a maksimum głośności osiąga w kabinie przy ok. 150 160 km/h.
~rr
Minivan 1.9 dTi 98KM 72kW
zakładając, że to diesel starszej generacji...troszkę głośny...ale dla mnie to nie problem....jest o niebo lepszy od tego niby rewelacyjnego silnika DCI....bo bezawaryjny...ekonomiczny....
~kamionek
Minivan 1.9 dTi 98KM 72kW
Mogłaby być lepsza ale nie jest źle.Hałas dokucza po przekroczeniu 120 kilometrów ale nie ma gdzie zbytnio przekraczac takich prędkosci na naszych drogach
~sanford75@o2.pl
Minivan 1.9 dTi 98KM 72kW
głośna praca na wyższych obrotach i drgania silnika jak w starszych typach diesli. Natomiast głośność to standard w tej klasie 70 dB przy 100 km/h
~maciek78
Minivan 1.9 dTi 98KM 72kW
przez drzwi słychać przejeżdżające auto jakby drzwi były niedomknięte, nawet w oplu było lepiej
~slawek_ml@wp.pl
Minivan 1.9 dTi 98KM 72kW
jesli chodzi o diesla to go słychać no niema co ukrywać ale mam fajne radio i wszydtko gra ; )
~sesej83@gmail.com
Minivan 1.9 dTi 98KM 72kW
z racji głośnego silnika jest troszkę głośno przy wyższych obrotach,pozatym nie słychać zbędnych szumów
~Harald
Minivan 1.9 dTi 98KM 72kW
Jest silnik dTi więc jest dość głośno a powyżej 140km/h raczej się już normalnie nie porozmawia.
~senatorgw@poczta.onet.pl
Minivan 1.9 dTi 98KM 72kW
poprzednio miałem benzynę i może dlatego teraz wydaje mi się że w moim dizlu jest baaaardzo głośno.
~mario13
Minivan 1.9 dTi 98KM 72kW
Sprzedałem go z tego powodu.Po wyżej 80km/h w kabinie za głośno.
Renault Scenic I Minivan