Lista ocen Renault Scenic I RX4 1.9 dCi 105KM 77kW 1999-2003 (8) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wczymzecz@poczta.onet.pl
RX4 1.9 dCi 105KM 77kW
Auto kupiłem wiedząc że do wymiany są amortyzatory, okazało się że jest minimalny luz na drążkach kierowniczych. Naprawy nie były kosztowne. Poza tym właściwie nic się jeszcze nie zapsuło. (dodane w rok od zakupu). No i stało się... pierwszy raz w życiu nie byłem w stanie kontynuować jazdy. Oberwała się skrzynia biegów, na szczęście wsparła się na czymś, co pozwoliło dojechać do warsztatu. Dzień czy dwa wcześniej przy sporej prędkości...
~filip
RX4 1.9 dCi 105KM 77kW
Zapchany katalizator, powodował zmniejszenie mocy. Serwis odradzam, wymieniono EGR i parę innych urządzeń. W końcu podziękowałem "Fachowcom" i zawiozłem do Pana Henia, który posłuchał i powiedział, "co on taki przytkany, trzeba go przepchać". Wybebeszył katalizator, wziął za to 50 zł i auto chodzi jak nowe, pali mniej i świetnie przyśpiesza.
~tobik
RX4 1.9 dCi 105KM 77kW
Po zakupie wymienilem hamulce, rozrzad, olej i plyny w wale... Wszystko zrobilem sam z kolega mechanikiem. Do teraz nic nie nawala i wszystko sprawuje sie dobrze!
~skubi
RX4 1.9 dCi 105KM 77kW
Raczej podstawowe rzeczy eksploatacyjne i wynikające z wieku .Autko do polecenia.(((((((((((((((((((((((: jest to moja pierwsza taka RENIA
~marek1313@onet.eu
RX4 1.9 dCi 105KM 77kW
Nic poważnego póki co się nie zdarzyło. No cóż, ideały są tylko w folderach reklamowych.
~Darrek
RX4 1.9 dCi 105KM 77kW
Skrzynia słabo, wał drży, dizel w tym wieku to koszty.
~tofinius15
RX4 1.9 dCi 105KM 77kW
Wymiana turbiny i tu troszkę zabolało.
~tofinius15
RX4 1.9 dCi 105KM 77kW
Wymiana turbiny i tu troszkę zabolało.
Renault Scenic I RX4