Lista ocen Renault Scenic II (195) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 187 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mati
Minivan 2.0 i 16V T 163KM 120kW
Nie mam zastrzeżeń. Zawieszenie dobrze wybiera dziury. Mimo wysokości jest dość stabilne w zakrętach. Kierownica też lekko chodzi, samochod jest dość zwrotny.
~Xawer197
Minivan 1.9 dCi 120KM 88kW
Tu nie ma sie do czego przyczepic- auto jedzie tak jak chce tego kierowca, a zawieszenie jest solidne i zarazem komfortowe. Tutaj Renault sie spisalo b.dobrze
~PolishDriver
Minivan 1.6 i 16V 115KM 85kW
na Polskie drogi trochę słaby lecz dobrej jakości tuleje wahacza dadzą radę ...nie ma auta na nasze drogi chyba że chcecie ładą jeździć
~tkd
Minivan 1.6 i 16V 115KM 85kW
Miękko, komfortowo, ale zarazem bezpiecznie na łukach... trochę wrażliwy na podmuch boczny, ale przy tak wysokim środku ciężkości to normalka
~AgaM
Minivan 1.5 dCi 105KM 77kW
Pewnie jak przy większości VAN-ów przy większych prędkościach na zakrętach oraz przy silnych bocznych podmuchach wiatru trochę traci trochę przyczepność.
~mrarek
Minivan 1.5 dCi 101KM 74kW
dobrze zestrojony. auto prowadzi się miękko i komfortowo. na zakrętach przechyla, ale bardzo nieznacznie. fotele trzymają dobrze. nie wiem, jak z tyłu :)
~tees44
Minivan 1.9 dCi 120KM 88kW
wiadomo - zakrety... no ale to minivan, wiec trzeba zwolnic, wychamowac. piatki bym nie dal, bo jednak mogloby byc ciut lepiej, ale 4 zdecydowanie.
~m.jaroszynski@wp.pl
Minivan 1.5 dCi 80KM 59kW
Spodziewałem się że będzie gorzej, wysokie auto ale jakoś trzyma się drogi. Oczywiście zużycie następuje jak to we "francuzach" szybciej.
~Grzegorz
Minivan 1.9 dCi 120KM 88kW
nie mam jeszcze zbyt wielu doświadczeń, ale jak na razie chwalę. Przede wszystkim nie jest miękki, czego się tochę obawiałem i to już jest duży plus.
Dziennik kosztów dla Renault Scenic II
6,2
9,4
10,6
~robert0601@vp.pl
Minivan 1.9 dCi 120KM 88kW
slychac delikatnie stuki przy dziurach (Golf lepiej wycisza takie nierownosci), dobrze trzyma sie drogi, nawet przy bardzo duzych predkosciach