Lista ocen Renault Scenic II (195) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 187 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Scenic User
Minivan 1.6 i 16V 115KM 85kW
Jak na francuza przystało: miękkie, przyjemne zawieszenie. Podobno wrażliwe na nasze drogi. Mam nadzieję, że nie będę miał okazji się o tym przekonać. Mały promień skrętu. Pomimo wielkości auta, parkowanie nie sprawia problemu. Miłe zaskoczenie.
~dareksz604146@orange.pl
Minivan 1.9 dCi 120KM 88kW
W RENAULT GRAND SCENIC nie będziesz miał problem jak np w AUDI A4 z aluminiowymi wahaczami, nie będziesz miał problemu z drążkiem stabilizatora jak np w FORDZIE. Autem jeździ się komfortowo nie jest też za miękkie szczególnie na Polskich drogach.
~Grzegorz
Minivan 1.9 dCi 120KM 88kW
nigdy nie miałem zastrzeżeń, chociaż zawieszenie jest dosyć delikatne, pomimo że to deasel, i na spowalniaczach lepiej zwolnić bo wahacz poleci. niestety rynek wtórny do zawieszenia praktycznie nie istnieje, więc remont drogi
~Lesław
Minivan 1.6 i 16V 115KM 85kW
Zawieszenie ciche, komfortowe, w/g mnie bezawaryjne. Układ hamulcowy jest wystarczający - taki standard. Układ kierowniczy troszkę dziwnie reagujący w zakrętach lecz można się szybko przyzwyczaić. Generalnie jest ok.
~Bb
Minivan 1.9 dCi 120KM 88kW
Wysokie, miękkie auto z Dieslem pod maską - nie ma co liczyć na powalające prowadzenie. To nie jest auto do szaleństw. Jeździ wystarczająco dobrze, jest komfortowe. Szkoda tylko, że na naszych drogach zawieszenie zużywa się szybko.
~rutek
Minivan 1.5 dCi 80KM 59kW
Hmm, po aucie francuskim mozna by spodziewac sie czegos lepszego. Auto dosc sztywne, czuc wiekszosc nierownosci przez ktore przejezdzamy. Auto w miare dobrze trzyma sie na zakretach, zawieszenie niestety pracuje glosno.
~sławek
Minivan 1.9 dCi 120KM 88kW
Bardzo dobry. Auto płynie po drodze, a jednocześńie nie jest podatne na bujanie i zbyt głębokie przechyły na zakrętach. Dzieci śpią słodko w fotelikach i nie budzą się na wybojach jak w naszym drugim aucie Focusie!!
~jacunio75
Minivan 1.9 dCi 120KM 88kW
jak na takie autko wystarczy, sportowcem ten samochodzik nie jest więc lepiej nie przeginać bo ciut miękko i można się zestresować ;) do miasta - extra hamulce - po zbóju !! trzeba sie przyzwyczaić bo na początku trochę się szarpie
~abcio28@poczta.onet.pl
Minivan 1.6 i 16V 115KM 85kW
Mam wersję bez ESP i nie odczułem, jak dotąd, by było mi ono potrebne. W stosunku do poprzedniej wersji z pewnością pomogło poszerzenie autka. Jeżeli chodzi o jazdę po nierównościach, dziurach itp. jestem zadowolony.
~Bartek
Minivan 1.5 dCi 101KM 74kW
Ogólnie super auto, nie mam większych zastrzeżen usterki typu żarówka czy naderwana płachta od wyciszenia. Polecam serdecznie dla wszystkich, pierwszy raz minivan i na pewno nie ostatni!