Lista ocen Renault Scenic II (195) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 187 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~PIT
Minivan 1.6 i 16V 115KM 85kW
samochod mimo swoich gabrytow trzyma sie stabilnie na grodze, nie kolysze, ulad wspomagania precyzyjnie dobiera przelozenia. Auto budzi zaufanie na drodze
~Konrad
Minivan 2.0 dCi 150KM 110kW
ok, całkiem dobrze tłumi nierówności krótkie, jest bardziej miękki w porównania z sc 3, miałem okazję porównać.
~Marcin
Minivan 1.9 dCi 120KM 88kW
Ok choć mistrz sterownosci to nie jest. Hamulec ręczny elektryczny w naprawie dwa razy łącznie 2000 zl. Tarcze tył 1000 zl
~janski
Minivan 1.9 dCi FAP 130KM 96kW
przez to że jest krótki strasznie nim miota na dołach (polna droga itd). prowadzi się bardzo dobrze, bez zastrzeżeń
~Michał
Minivan 1.6 i 16V 115KM 85kW
Troszkę za mocno buja. Ogólnie bardzo trwały. Co dziennie jeżdżę po sporych dziurach i przez 2 lata zawieszenia nie musiałem ruszać.
~Adas
Minivan 1.5 dCi 105KM 77kW
Wiadomo minivan zakrety pokonujemy spokojnie ale wystarczająco bezpiecznie, Po 70 tyś padla prawa polos. Koszt naprawy 800 złotych.
~baginski
Minivan 1.9 dCi FAP 110KM 81kW
wymienilem gumy na stabilizatorach i cisza nic sie nie trzaska, nie stuka i jest jak na takie auto naprawde ok
~arti
Minivan 1.9 dCi FAP 130KM 96kW
lubie miękkie auta, więc ni się podoba. niestety niepokojące stukanie zaczyn już dochodzić z różnych części auta.
~WODNIK
Minivan 1.5 dCi 105KM 77kW
ZAWIESZENIE SUPER POMIMO PRZEJECHANYCH 200000 KILOMETRÓW.JA POMPUJĘ KOŁA PRZÓD 2,0 TYŁ 1,8.LUBIĘ MIĘKKIE ZAWIESZENIE.
~Pietia_1982
Minivan 1.9 dCi 120KM 88kW
Układ jezdny ok, z tym, że jakie są polskie drogi każdy wie, więc okaże się jeszcze jak to będzie. Prowadzi się bardzo dobrze.