Lista ocen Renault Scenic II 1.9 dCi 120KM 88kW 2003-2009 (43) - Ergonomia

Na liście zabraknie 73 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Roman
Minivan 1.9 dCi 120KM 88kW
Nowocześnie i ergonomicznie zarazem. Ogromna ilość schowków, praktyczne rozwiązania ("wędrująca" konsola środkowa, lusterko do podglądania tylnych siedzeń). Jedyne uwagi mam do regulatora lusterek - trochę daleko, aby sięgnąć do niego (przy przeciętnym wzroście) trzeba oderwać plecy od oparcia, a to sprawia, że ustawiamy nieco niczym grając w znaną zabawę biesiadną ("do przodu, do tyłu" ale już nie w górę i w dół ;) ) oraz...
~Viniu
Minivan 1.9 dCi 120KM 88kW
Bardzo dobrz. Wszystko w zasięgu ręki, w logicznych miejscach, czytelne. Kilka rozwiązań zasługuje wręcz na motoryzacyjnego Nobla: elektryczny hamulec ręczny i niezliczona ilość schowków. Niby to takie banalnie proste a jakoś nikt do tej pory na to nie wpadł. Np. schowki w boczkach drzwi, szuflady pod siedzeniami, schowki w podłodze... w każdym innym aucie są to powierzchnie kompletnie niewykorzystane. Zastrzeżenia mam jedynie do foteli, a w...
~Grzegorz
Minivan 1.9 dCi 120KM 88kW
Trafił mi się wypas model, kluczyk radiowy, automatyczne zamykanie szyb po 2gim wciśnięciu zamykania, dużo gniazdek 12V, dodatkowy kuferek, automatyczny hamulec. Jest wygodny. W dachu są fabryczne uchwyty do relingów schowane pod klapkami, ale obecnie relingi robi chyba tylko 1 producent, w cenie ok. 1000zł (stalowe okrągłe pręty) lub więcej (opływowe Alu). W wypożyczalniach bagażników dachowych, relingi są praktycznie niedostępne. Śruby...
~Xawer197
Minivan 1.9 dCi 120KM 88kW
Co kto lubi...fani VW czy Audi bedą marudzic bo auto nie jest tak schludnie zaprojektowane w srodku. Obsluga radia pod kierownica i bajer w postaci karty a nie kluczyka moze drażnic na poczatku- pozniej jest ok. Po sprzedaniu auta nie moglem sie odzwyczaić,że nowe auto nie ma systemu Keyless. Farba z plastikow przy nawiewach u mnie sie zluszczyla- nie wiem czy to powszechny problem, ale mowie jak bylo u mnie.
~Darek
Minivan 1.9 dCi 120KM 88kW
Dla mnie idealnie, wygodnie wsiadam, wygodnie wysiadam, reguluje kierownice i fotel jak mi pasuje, mam sporo schowków i prawie wszystko pod ręką. Do poprawy nadawało by się np. wykonanie niektórych czynności technicznych jak np. wymiana żarówki - jest ... trudna. Bez otarć dłoni trudno to zrobić.
~Rybek
Minivan 1.9 dCi 120KM 88kW
Najlepszy samochód pod tym względem jakim do tej pory jeździłem. Wszystkie przyciski w zasięgu ręki. Czytelny prędkościomierz. Za to obrotomierz to jakaś paranoja jest, spokojnie mogli by go nie montować. Da się odczytać tylko czy silnik pracuje lub nie, no i może jak by się zbyt wysokie obroty weszło.
~gosky
Minivan 1.9 dCi 120KM 88kW
wygodnie się wsiada, dłuższa jazda nie męczy, mnóstwo przydatnych schowków, system hands free, składane i wyjmowane pojedyńczo fotele, wyposażenie i obsługa pod tym względem wzorowa, no może poza sposobem składania lusterek :)
~sławek
Minivan 1.9 dCi 120KM 88kW
Bardzo dobra. Lubię francuskie podejście do urządzania wnętrza aut i umieszczenia pokreteł, guzików itd. Mały minus za brak możliwości wyłaczenia na stałe pokładowej nawigacji. Jeśli się to zrobi gina też odczyty radia.
~Hell
Minivan 1.9 dCi 120KM 88kW
Duża możliwość regulacji pozycji kierowcy. Doskonały podłokietnik i dostęp do przyrządów. Niesamowite możliwości aranżacji wnętrza. Niespotykana jak na wymiary auta pakowność. Doskonały system Handsfree!
~LukaszG
Minivan 1.9 dCi 120KM 88kW
Świetnie rozplanowanie wnętrze, każdy fotel z tyłu można odsuwać i regulować kąt pochylenia oparcia. Dużo miejsca, masa schowków. Regulowana objętość bagażnika.