Lista ocen Renault Talisman Sedan (40) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 23 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jacek
Sedan 1.6 Energy dCi 130KM 96kW
Za drobiazgi musi być lekki minus. Po pierwsze festiwal błędów komputera R-Link. Mam duży wyświetlacz, potrafi pokazywać zmniejszony obraz, zawiesza się (początkowo często przy przewodowej współpracy z Android Auto, po wgraniu nowszej wersji poprawiło się), kamera cofania się kiedyś "zawiesiła", pojawił się czarny ekran. Na szczęście to ustępuje po restarcie. Czasami, nie wiem czemu, trzeba odczekać (samo włącz/wyłącz nie wystarcza). Tu...
~becio
Sedan 1.6 Energy TCe 200KM 147kW
pierdoły wychodzą: szyba byla wymieniana 2 razy, skrzypailo zawieeszenie z tylu -poprawili, szarpnai skrzyni nie poprawili, wyje cos z wenntylartora nadmuchu powietrza lub klimy -ASO nie wie co to nie namierzyli i powiedzieli ze moze ma malo benzyny w baku, bo jak jest malo to wyje pompa paliwa -super... -krytyni. zepsulo sie zamykanie podlokietnika -samo z siebie -muszę zglosic - żenada, acha wymieniałem tez lusterko bo wariujej po spotkaniu...
~Miiirs
Sedan 1.6 Energy TCe 200KM 147kW
Nic się nie zepsuło wszystko działa, nie było żadnych akcji naprawczych, nic nie odpada nic nie trzeszczy, nic się nie zawiesza. Ale jest jeden mały problem klapa czasami nie reaguje na ruch nogi i trzeba otworzyć wówczas bagażnik z pilota lub przyciskiem na klapie. Dzieje się tak w zimie podczas deszczu lub krótko po myjni ciśnieniowej, Jak auto wyschnie problem mija. Mam z tym kłopot bo dwa razy udałem się do ASO zademonstrować problem,...
~Daniel
Sedan 1.6 Energy dCi 130KM 96kW
Typowe usterki eliminowane na gwarancji- skrzypienie, trzeszczenie amortyzatorów przy ujemnych temperaturach, nie działający spryskiwacz szyby tylnej (Kombi), mrugające podświetlenie w kolorze niebieskim ambient. Usterki po zgłoszeniu są bez problemowo eliminowane, lecz trzeba mieć z tyłu głowy też cenę, jaką zapłaciliśmy za limuzynę segmentu D w porównaniu do konkurencji, a oferowanego wyposażenia
~Adam
Sedan 1.6 Energy TCe 200KM 147kW
Czasami elektronika daje o sobie znać. Nic wielkiego się nie wydarzyło przez 2 lata użytkowania, ale drobnostki czy drobiazgi - były. A to lusterko czasem w zimie nie chce się rozłożyć, a to czujnik ciśnienia opon wariuje pokazując 3 kapcie gdy wszystkie koła są ok... Rzadko, ale zdarza się, choć chyba nie powinno jeśli Renault na dobre chce się odciąć od legendy Laguny II
~Warszawiak
Sedan 1.6 Energy TCe 149KM 110kW
Do chwili obecnej, jedyne drobne usterki to 2 razy nie zadziałało USB - trzeba było wyłączyć i włączyć silnik. Dodatkowo przycisk od podgrzewania kierownicy wymagał wyregulowania co mi zrobili przy okazji przeglądu - ale nie zaliczam tego do usterki bo samo ogrzewania działało, tylko czasem przycisk nie zaskakiwał co ogólnie nie było wielkim wyzwaniem.
~Talisman
Sedan 1.6 Energy TCe 200KM 147kW
Masaż foteli wyłącza się lub czasami po prostu nie włącza. Prowadnice ustawienia foteli w niskich temperaturach puszczą niemiłosiernie przy przestawianiu fotela. Kluczyk zbliżeniowy przy niskich temperaturach potrafi nie otworzyć samochodu.
~Piotrek
Sedan 1.6 Energy dCi 160KM 118kW
Czasem się ręczny zwiesi i trzeba mu pomóc odblokować auto. Raz skrzynia dziwnie się zwiesiła i przeciągnęła auto do 4 tyś obr. Po przezuceniu na manual i z powrotem na automat, wszystko minęło.
~Szymon
Sedan 2.0 Blue dCi 200KM 147kW
W poprzednim modelu padł akumulator, wymieniona n gwarancji oraz dwa łączniki stabilizatorów, wymienione bezpłatnie pomimo, że to materiał eksploatacyjnie zużywający się
~Tapol
Sedan 1.6 Energy TCe 149KM 110kW
W ciągu trzech lat z drobniejszych rzeczy musiałem wymienić (też na gwarancji) łączniki stabilizatora przednie. A tak to tylko materiały eksploatacyjne
Renault Talisman Sedan