Lista ocen Renault Thalia (885)

2,8
~marcinos
Sedan 1.4 98KM 72kW
Kupiłem ten samochód od pierwsze go właściciela z pewnym udokumentowanym w Reno przebiegiem 95 tysi. Pisze to dlatego ze jest to ważny punkt odniesienia co do jakości. Przy tym przebiegu odrazu po kupnie wymieniłem sobie rzeczy eksploatacyjne (olej, filtry, hamulce itd.). Trochę pojeździłem i nagle coś stuka, myśle ok pewnie jakiś łącznik czy coś. Okazało się do wymiany 4 (!), czyli wszystkie tulejki wachacza - nie zdarza się to często ale ok...
2,7
~nigdywięcejrenault
Sedan 1.5 dCi 65KM 48kW
Wysoki środek ciężkości, mały rozstaw kół... Kiepsko. Jeździ równie źle jak wygląda.
~Kasiula
Sedan 1.4 75KM 55kW
Auto nadaje się dla ludzi, którzy używają go tylko do jazdy na zakupy, bądź do kościoła... Plusem jest ogromny bagażnik, ale jeżdżąc tym autem w trasy .... MASAKRA... Jestem przedstawicielem handlowym, więc to auto jest moim narzędziem pracy... Średnio w tygodniu robię nim 2500km... Jeżdżąc tyle przeszkadza zwłaszcza to, jak Thalia trzyma się drogi - okropnie... Nigdy prywatnie takiego auta bym nie kupiła !!
3,5
~Guderian
Sedan 1.4 75KM 55kW
jak sie nie ma góry szmalu, nie chce kupować czegoś co ma 100 000 km przebiegu i niejasną przeszłość i ma sie już jakąś rodzine do wożenia to to auto spełni swoje zadanie - przewiezie bez problemów (ale też bez luksusów) z puntu A do punktu B.
~Grzegorz Kowalczyk
Renault Thalia II
Sedan 1.2 16v 75KM 55kW
Kupiony jako 9 letni za 15 tyś zł. Za tą cenę w podobnym wieku trudno znaleźć coś lepszego. Auto solidnie wykonane z dużym bagażnikiem nadaje się do dlugich podróży. Proste konstrukcyjne rozwiązania gwarantują długoletnią eksploatację bez większych problemów .Części tanie i łatwo dostępne.
4,1
~mhoma1@op.pl
Sedan 1.4 75KM 55kW
Całokształt wygląda zupełnie nieżle.Moja ocena jest \"dobra\".Samochód jest dostępny dla wszystkich,ktorzy nie mają nadmiaru kasy.Cena jest adekwatna do klasy tego rodzinnego samochodu.
~Użytkownik
Sedan 1.4 75KM 55kW
Mimo mankamentów polecam samochód osobom szukającym taniego i rodzinnego samochodu. Pojemność bagażnika rewelacyjna. Bardzo dobre wyposażenie Edition+ (2pp, światła przeciwmgielne, elektryczne szyby, obrotomierz, oświetlenie bagażnika, regulacja fotela w 2 płaszczyznach, wspomaganie, pełnowymiarowe koło). Brakuje jedynie ABS-u i klimatyzacji.
~przemo_g80@wp.pl
Sedan 1.4 75KM 55kW
Samochód wart swojej ceny.Żadna inna firma nie oferuje tak użytecznego samochodu za taką sumę,poza tym wyposażenie wersji RT na całkiem przyzwoitym poziomie.Poza paroma denerwjącymi słabostkami można z czystym sumieniem polecić to auto.Samochód posiada wyposazenie zwiększające bezpieczeństwo bez żadnej dopłaty i za to należy się uznanie firmie Renault
3,6
~WOJCIECH
Sedan 1.4 75KM 55kW
jeśli kupujemy to auto musimy się pogdzić z wieloma sprawami lecz nie z tym że sieć serwisowa jest nie kompetentna zwłaszcza w Gdańsku RENAULT-ZDUNEK który nie chciał mi naprawić skrzyni biegów uznając że wszystko jest ok. i nie mam żadnych podstaw do żądań nie mówie jurz o tym że zapocenia na przekładni kierowniczej i podzale blok-głowica silnika jest wporzątku lub jak kto woli"ten typ tak ma" serwis w Gdyni AUTO-NOWAK to inna bajka przyjoł...
3,5
~JStolowy@prochem.com.pl
Sedan 1.4 75KM 55kW
Jako karoca dla młodej rodziny za te pieniądze bez konkuręcji (zwłaszca dla osób niskiego i średniego wzrostu). Dla wyższych FABIA. Serwis u KILJAŃCZYKA do bani. Owszem uprzejmy ale: przy naprawie foteli obili tylne drzwi i powiedzieli że ma Pan zadrapanie przy oddawaniu samochodu, ten cieknący bagażnik to tesz ich sprawka. Po przeglądzie umyli samochód tak dokładnie że zaczoł ciec (przedtem było wszystko w porzadku). Na reklamację stwierdzili...
Renault Thalia