Lista ocen Renault Thalia (885)

~Darek
Sedan 1.4 75KM 55kW
Gdyby wnętrze mojej Thalii II wykonano tak jak Clio III to ocena byłaby by maksymalna. Ale jak za tą cenę ( Expression w promocji za 35000zł ) biorąc wszystkie powyższe oceny to auto plasuje w ścisłej czołówce swojego segmentu. Lecz parę rzeczy można by zmienić (krytyka mile widziana): zbyt wąski otwór bagażnika, ścianka działowa bagażnika zbyt wielka, brak zegara, wspomaganie na parkingu jest zbyt słabe i brak osłon tarcz hamulcowych przed...
~BPchor
Renault Thalia II
Sedan 1.4 16v 98KM 72kW
Na dotarciu był trochę mniej żwawy, po przekroczeniu 10 tys km zrobił się wyraźnie mocniejszy. 1.4 16V to optymalny silnik do tego nadwozia - 1.2 wydaje mi się za słaby dla tego samochodu. (Silnik)
~PawełK
Sedan 1.4 75KM 55kW
Auto duże, tanie w zakupie i utrzymaniu. Na razie jesem bardzo zadowolony.
~fynf@wp.pl
Sedan 1.4 98KM 72kW
Myślę, że drobne niedoróbki typu coś tam stuka i trzeszczy nie obniżają walorów użytkowych.Ogólnie bardzo udany samochód.
2,5
~Kizo
Sedan 1.2 75KM 55kW
Niestety to najgorszy samochód jaki miałem - Na szczęście pozbyłem się go niedawno. A miałem ich sporo, w tym dwa renault, z których byłem zadowolony. Ogólnie samochodem jeździła moja żona, chciała coś prostego do nauki jazdy po zdanym egzaminie. Niestety wybór był felerny.
3,8
~mati
Sedan 1.4 98KM 72kW
Auto kupiłem na rynku wtórnym z bardzo niskim przebiegiem za w sumie małe pieniądze i mimo jego dość specyficznej urody nie żałuję swojego wyboru. Idealny samochód dla młodych rodzin, tani w zakupie do tego posiadający doskonałe możliwości przewozowe co przy małym dziecku ma ogromne znaczenie.
~Set
Sedan 1.4 75KM 55kW
ja jestem bardzo zadowolony z tego samochodu. jechałem nim około 180km/h ale powyżej 160 staje się nadsterowny... no chyba ze mam cały obładowany byłem w nim Portugalii, Francji, Holandii, Słowacji, Ukrainie zrobiłem nim przez rok niecały rok około 50 tyś km bajka, po przejechaniu 2 tyś km wysiada się z niego (kubełkowe siedzenia) jak by się przejechało z 500 są twarde i przyjemne nie jest to limuzyna jakiś piękny samochodzik na długie trasy...
3,5
~Dusiołek
Sedan 1.5 dCi 65KM 48kW
Bardzo tanie w utrzymaniu auto z ekonomicznym dobrym silnikiem. Tylko trudno znaleźć dziś na rynku podobnie brzydkie auto, strasznie ciężko sprzedać, kiedy chcesz kupić nowe. Dobre auto musi być ładne a to nie jest takim. Ale ma wielki bagażnik i to jest plus dodatni.
3,6
~ZiółGW
Sedan 1.2 75KM 55kW
Fajne auto dla emerytów albo ludzi oszczędnych. ja bym wolał coś o rok starszego ale za to wyzszej klasy. Z silnikiem 1.2 16V - mega muł z tego auta gdy wejdzie do niego więcej osób niż jedna. - wcale nie jest oszczędny.
Dziennik kosztów dla Renault Thalia
8,9
3,8
~SP
Sedan 1.5 dCi 65KM 48kW
Gdyby nie to nieszczęsne pękanie lakieru na mastykach (błotnik-dach) byłoby naprawdę dobrze. Auto jest wygodne, duży pojemny bagażnik, dobre wyposażenie.
Renault Thalia