Lista ocen Renault Twingo I 1.2 55KM 40kW 1993-1996 (77) - Ergonomia

Na liście zabraknie 86 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~KALIBER GTS
Hatchback 1.2 55KM 40kW
Materiały takie sobie ale łatwe do utrzymania pożądku.Do licznika trzeba sie przyzwyczaić(jest na środku)ale takie rozwiązanie doceni ten co jeżdzi z navi.SUPER rozwiązaniem jest tylna kanapa.Jedną ręką z bagażnika powiększamy go przesuwając kanapę.Fajnie że półka nie przeszkadza w załadunku i zostaje na klapie bagażnika.Oparcie tylnej kanapy składa sie symetrycznie w obu kierunkach.Miejsca jest dużo dla 4 os rodzinki.Cofając kanape zyskujemy...
~Pioto
Hatchback 1.2 55KM 40kW
Nie ma zamykanego schowka, półki na desce porażka, bo wszystko z nich spada na zakręcie (śliski plastyk), brak konsoli środkowej. Wskaźniki dla pasażera (dobrze że nie dla pasażerów na tylnej kanapie). Na plus przesuwana tylna kanapa. Bagażnik standard. Tylko co te niemądre francuziki wymyślili z tą klapką wlewu paliwa. Rozwiązanie nieprzemyślane.
~Szary91
Hatchback 1.2 55KM 40kW
Fotele może nie są luksusowe, ale na jazdę po mieście i niedalekie wypady wystarczające, siedzi się wysoko co dla mnie jest sporym plusem. Rozmieszczenie poszczególnych przycisków etc. dość ale proste i można się przyzwyczaić. Wyświetlacz z czasem troszkę słabnie, staje się uciążliwy zwłaszcza podczas dużego słońca.
~Twingo z Warszawy
Hatchback 1.2 55KM 40kW
Czasem coś przy desce rozdzielczej poskrzypywało podczas jazdy, ale po pewnym czasie się wyciszało i na dłuższy czas był spokój. Ergonomia ogólnie dobra. Może nie jest to Mercedes ale wszystko się dobrze komponuje, kwestia gustu. Częsty mankament w tym modelu to odpadające środkowe pokrętło (kierunek grzania) na panelu ogrzewania.
~jungli@wp.pl
Hatchback 1.2 55KM 40kW
jak na te lata 95 w porownaniu chociazby do clio o niebo lepiej wszystko pod reka dobrze widoczne dostepne ladnie zaprojektowane w zasadzie nie ma sie do czego przyczepic aha i nawet klakson mi pasuje nie wiem czemu niektorym przeszkadza dla mnie rewelacja patent jak w starym taunusie!
~czmiel@viper.pl
Hatchback 1.2 55KM 40kW
TWARDE WYGODNE SIEDZENIA-TRAGICZNY DOSTĘP DO WYŁ.ŚWIATEŁ AWARYJNYCH I KLAKSONU-SŁABY ODCZYT LICZNIKA PRZY NASŁONECZNIENIU-TYLNA KLAPA OTWIERANA TYLKO KLUCZYKIEM-KIEPSKIE OŚWIETLENIE WNĘTRZA-B.NIEWYGODNE USYTUOWANIE RADIA-BRAK PODŚWIETLANIA POPIELNICZKI-ZŁE WYPROFILOWANIE ZAGŁÓWKÓW
~nikon
Hatchback 1.2 55KM 40kW
Bardzo sprytnie pomyślane autko, wiozłem nim nawet dywan o dł. 2,3 m a w aucie były 3 osoby, oczywiście nic nie wystawało po za auto, żadnych otwartych okien czy nie domniętej klapy bagażnika!!! :P Fajny patent jak to przesówana i dzielona tylna kanapa.
~kasia
Hatchback 1.2 55KM 40kW
moja osoba świetnie sie mieści w tym autku fotele idealne dla moich plecków wszystko pod ręką jedyny minus to światło w środku zapala się jedynie przy otwarciu drzwi a jak zimno na dworze to nie jest zbyt fajnie
~RoN
Hatchback 1.2 55KM 40kW
Jak to u Francuza - pale pianisty do operowania klaksonem (tradycyjnie w dźwigni kierunkowskazów), żeby zapalić awaryjne trzeba oderwać plecy od oparcia, radio za nisko, fotele mają trochę za krótkie siedziska. Reszta OK
~wojtas motooktan
Hatchback 1.2 55KM 40kW
Wszystko co jest w samochodzie dostępne jest pod ręką itd. jak to w renówkach trzeba się z niektórymi rzeczami siłować (składanie, odchylanie foteli. Regulacja ich nachylenia graniczy z cudem... ). Nie ma czym miąchać podczas jazdy.