Lista ocen Renault Vel Satis (122)

~mi70@op.pl
Hatchback 3.5 V6 245KM 180kW
samochód bardzo wygodny przedtem miałem voyagera 3 2.5crd myslałem że to dobre auto vel satis jest o niebo lepszy tylko mógłby mniej palić w miescie mam go za krótko aby coś się zepsuło ale przy 600 po wizycie na myjni skrzywiła się tarcza hamulcowa uważajcie aby nie chłodzić ich zaraz po jeżdzie poza tym autko bardzo ciche , wygodne fotele wielkie jak w domu (Silnik)
~Radzio
Hatchback 2.0T 16V 170KM 125kW
Brakuje tylko aytomatycznej skrzyni biegow do pelni szczescia. Jesli chodzi o moc to slabo sie zbiera, za slabo na limuzyne tej klasy. , moze silnik za slaby jednak troche.
~Grześ
Hatchback 3.0 dCi 180KM 132kW
trochę sztywny i żle reaguje na nierówności poprzeczne (Układ jezdny)
3,2
~roman145
Hatchback 3.0 dCi 180KM 132kW
szkoda się rozpisywać. Ma dobre i złe strony
~picia
Hatchback 2.0T 16V 170KM 125kW
super wygodne auto,super się prowadzi
~Grales
Hatchback 3.0 dCi 180KM 132kW
Wcześniej jezdiłem manualem i jak sie przesiadłem na atomat to jest luxsus (Skrzynia biegów)
~savage
Hatchback 3.0 dCi 180KM 132kW
Znakomite auto. Przeciętnie 9-10 l/100km. Świetna dynamika. Na autostradach bez wysiłku można trzymać 200 jako prędkość podróżną. Jedzie 200 jak po szynach. Można kierować 1 palcem. Wygoda, komfort i nie trzeba wyglądać przez okno czy jeszcze stoi.
4,1
~Leszek
Hatchback 2.2 dCi 150KM 110kW
za mala cene doskonaly samochod, przewyzszajacy komfortem kultowe BMW, mercedes czy tez inne marki
~kp
Hatchback 3.0 dCi 180KM 132kW
przciętnie od innych limuzyn wyższy o ok 15 cm .Siedzi się super , poprezdnio jeżdziłem Vanem i przesiadka na limuzyne budziła pewne wątpliwości. Teraz wim ,że dobrze zrobiłem , mogę szybciej podróżować ..
~Marek
Hatchback 3.0 dCi 180KM 132kW
Opony hałasują, ale to ich wina bo do 20 000 nic nie było słychać (Wyciszenie)