Lista ocen Renault Vel Satis (122)

~Lukas
Hatchback 3.0 dCi 180KM 132kW
Samochod jak sie o niego dba i naprawiaja go FACHOWCY nie koniecznie w ASO (bo to roznie bywa) Daje duza frajde z jazdy Polecam
~Marek
Hatchback 3.0 dCi 180KM 132kW
V3 DCi Nissana jest doskonały na długie trasy. Osiągi świetne (Silnik)
3,8
~Tasznik
Hatchback 2.0 dCi 175KM 129kW
Mam co prawda 150 km wersje 2.0dci, ale nie było jej w opcjach. Silnik radzi sobie troszeczkę gorzej niż w passacie B6, ale samochód jest sporo wiekszy. Uważam, że na prawdę jest w porządku. Kupiłem Vel Satisa ponieważ ukradli mi 1,5 rocznego VW passata i chciałem już uniknąć takich stresujacych sytuacji. (Silnik)
~michall.91
Hatchback 3.0 dCi 180KM 132kW
Jest to auto dla ludzi, którzy chcą mieć auto za nieduże pieniądze, a z bardzo dobrym wyposażeniem. Niektóre elementy mogłyby być lepiej wykonane ale uważam, że i tak jest super.
~Michal83
Hatchback 2.2 dCi 150KM 110kW
Napewno kupię jeszcze jednego dla żony Często pyta pytanie czy wyjechałem z salonu auto 6cio letnie wyposarzone... Często widzę oglądających się ludzi za mną znaczy się za autem coś pięknego.
~FORYOU4EVER@POCZTA.FM
Hatchback 3.0 dCi 180KM 132kW
SUPER AUTO,NIE JEST TANIE ALE JEST FAJNE,BO JEST INNE NIE OKLEPANE,KAZDY SIE PYTA CO TO ZA RENO??JA JESTEM BARDZO ZADOWOLONA,POLECAM BO JEST TAKIE INNE I NIE OKLEPANE,JAK TE AUDI I BMW,DLA WIESNIAKOW.POZDRAWIAM LIDIA
~Masztel
Hatchback 3.0 dCi 180KM 132kW
silnik ma 180km dla niektorych to mało ale połaczona ta moc z bardzo dobrym momentem obrotowym ukazuje nam samochód z całkiem innej perspektywy (wydaje sie ze ta moc jest wieksza) (Silnik)
~KeHm
Hatchback 2.0 T 163KM 120kW
Świetne auto :) nie miałem z nim większych problemów, nie rzuca się w oczy (nie kuje) sąsiadów :) a jednocześnie wyróżnia na tle
~kendzior333@g.pl
Hatchback 3.0 dCi 180KM 132kW
auto jest super chodz nie dla wszystkich jeżeli ktoś szuka auta z dużym silnikem i bardzo wielkim komfortem i kasą na paliwo to auto dla niego
~mk
Hatchback 2.2 dCi 150KM 110kW
Bardzo dobry silnik przyspieszenie mogło by byc troche lepsze zamierzam niedługo zrobic jakiec modyfikacje (Silnik)