Lista ocen Rover 25 (29) - Ergonomia

Na liście zabraknie 52 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~JARORYGUL
Hatchback 2.0 TD 101KM 74kW
Parę rzeczy po prostu mnie wnerwia: ani z prawej, ani z lewej strony nie ma za bardzo o co się oprzeć, elektryczne otwieranie szyb na środkowym tunelu tuż przy ręcznym to koszmarne nieporozumienie - i jedna rzecz do której nie mogę się przyzwyczaić, mianowicie brak lampki kontrolnej dla świateł... z wyjątkiem długich, trochę za słabe podświetlenie tarcz; drobiazgi, które psują efekt przecież całkiem porządnie wykonanego wnętrza - widywałem...
~moskwiak
Hatchback 1.4 i 16V 103KM 76kW
środeczek no to tak 1. opadający dach który jezd rozkoszny smyra cie w czubek głowy co chwilkę i robi z ciebie psychopate 2.wszystko trzeszczy podczas jazdy jakby sie rozpadał 3. zrób trase 1000km na wakacje zobaczysz ile kręgarz kosztuje 4.opadające boczki drzwi no prezencja ze szok otwierasz drzwi a tu ci boczek obleciał 5. opadająca deska w bagażniku wspomnienia mmmm 6. brak dwupoziomowanej kierownicy jezdzij na bociana 7. podczas...
~PIWKO
Hatchback 1.4 i 16V 103KM 76kW
wszystko na swoim miejscu ale: przeszkadza mały włącznik świateł awaryjnych i brak regulacji fotela na odcinku lędźwiowym; tylko idiota mógł wymyślić włącznik od elektrycznie otwieranych okien w okolicy dźwigni hamulca ręcznego; przyciski do ustawiania godziny na zegarze na podszybiu powinny być po drugiej stronie wyświetlacza, w ten sposob nie zasłaniałbym cyferek w trakcie regulacji czasu; brak uchwytu na napoje; zegary za małe i za mało...
~Piciu, Poznań piciu10@interia.pl
Hatchback 1.4 i 16V 103KM 76kW
Rover wymusza dość wyprostowaną pozycję za kierownicą. Dla mnie OK, ze względów bezpieczeństwa jest ona lepsza od półleżącej, jednak fani jazdy na leżąco będą mieć albo za blisko pedały, albo za daleko kierownicę, która ma regulację tylko na wysokość. Dostęp do przełaczników jest łatwy, wszystko logicznie rozmieszczone, czytelne zegary.
~Michał P
Streetwise 2.0 ITD 101KM 74kW
Ato bardzo fajnie się prowadzi, daje dużą frajdę z jazdy. Zwłaszcza w trasie, nie czuje się w nim zmęczenia. Denerwuje tylko wrzucanie 5 biegu, do którego brakuje mi ręki kiedy jestem wygodnie rozparty w fotelu, trzeba to zrobić całym ciałem, ale na trasie to męczy a w mieście cóż rzadko się da do 5 dojść xD.
~lrgn
Hatchback 2.0 TD 101KM 74kW
wszystko na swoim miejscu. z poczatku dziwilem sie elektrycznemu opuszczaniu szyb, ktore uruchamia sie z pomiedzy siedzen w okolicy recznego, ale po dluzszej jezdzie, w tym na autostradzie (bramki biletowe, wolna lewa reka) i przy mojej leworecznosci uwazam, ze jest to nawet wygodniejsze niz rozwiazanie klasyczne.
~Emigrant
Hatchback 1.4 i 16V 84KM 62kW
Prosty desing deski rozdzielczej z lat 90- może się podobać, wszystko oklepane jak w każdym aucie z tych lat.Fajnie się prezentuje wstawka imitująca drewno koło pasażera kierowcy, oraz chromowane klameczki wewnątrz kabiny.
~Daaweed
Hatchback 1.4 i 16V 103KM 76kW
Jadąc powyżej 130 km/h zaczyna być słychać szum który staje się coraz bardziej uciążliwy. Przypuszczam że jest to wynik dość sporych i wystających lusterek bocznych który nie są za bardzo integralne z esztą pojazdu
~DKW
Hatchback 1.4 i 16V 103KM 76kW
Zbyt daleko znajduje się lewarek zmiany biegów, siedzenia strasznie wąskie i niewygodne a regulacja odcinka lędzwiowego znajduje się na wysokości piersiowego. Pozatym wszystko czytelne i łatwo dostępne.
~Kios
Hatchback 1.6 i 16V 108KM 79kW
Dobrze wszytko pod ręką. Może radio przydałoby się wyżej, zegar lekko się przygasza jak odpala się światła zewnętrzne, w słoneczny dzień nie widać która godzina.