Lista ocen Rover 400 I Kombi (23) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 48 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~g_i_s@interia.pl
Kombi 2.0 i 136KM 100kW
Za nieco ponad 2 dychy (20 tys. zł) ma się jazdę za niecałe 2 dychy (20 zł/100km) ;-) Wydaje mi się, że to naprwdę niezły wynik. Rovery mają pratktycznie w standarcie skórę, drewno, klimę i dobre (najczęściej hondopochodne, jakby stuningowane przez Roverowców) silniki - dynamiczne i ekonomiczne. Części nie są tak drogie, szczególnie jak słucham opowieści kolegów z "nibytanimi" markami. A reszta to klocki, płyny i...żarówki. No ale jak zwykle...
~andre111
Kombi 1.6 i 122KM 90kW
za tą cenę na pewno nic lepszego bym nie dostał? auto kosztowało mnie w sumie około 16500 z gazem sekwencyjnym,nowymi oponami ale jak na razie jestem z zakupu bardzo zadowolony i szkoda że tak przyzwoita firma już nie istnieje
~endi
Kombi 1.6 i 112KM 82kW
Kupiłem stosunkowo niedawno ten samochód, gdybym miał wybierać jeszcze raz z tego przedziału cenowego na pewno wybrałbym znowu rovera. Samochód wyróznia się na ulicy i jest samochodem barzo przyjemnym
~sirtomazy
Kombi 2.0 i 136KM 100kW
powiem tylko tyle za bliźniacze auto ze znaczkiem H na masce, ten sam silnik trzeba zapłacić kilka tysięcy więcej, a generalnie twierdzi się że Honda civic to bardzo udany model
~t.wilf@ntlworld.com
Kombi 2.0 i 136KM 100kW
Nie znam polskich cen. W uk bardzo tanie auto jak na swa klase. Ceny czesi nowych niskie, a uzywanych smiesznie tanie (np. komplet przednich reflektrow - 10GBP).
~DragonXXX
Kombi 1.6 i 122KM 90kW
jak kupisz se zajechane auto za malo cene to sie nie dziw ze taki cienki ale jesli dasz 20 tys i kupisz dobry egzemplasz to jest oki i jest szybki
~Andrzej
Kombi 2.0 i 136KM 100kW
Za tą cenę, autko z klimą, ABS, Air BAG, pełna elektryką, szyberdachem i dwulitrowym 16sto zaworowym silnikiem - jest bardzo OK
~Inom
Kombi 2.0 i 136KM 100kW
Za małe pieniądze, dobry samochód, który mało pali, ma tanią eksploatację i łatwo dostępne części( Honda Accord, Civic 5D)
~ZBYLOO
Kombi 1.6 i 112KM 82kW
nie ma auta by porównać w tym segmęcie a ceny są jak na tak niezawodne auto baaardzo niskie.
~marek
Kombi 2.0 i 136KM 100kW
Idealnie. Samochód kosztuje malutko w porównaniu do tego co daje w zamian. Gorąco polecam
Rover 400 I Kombi