Lista ocen Rover 75 Kombi (22) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~1Unruhe1
Kombi 2.0 CDTi 131KM 96kW
Ze względu na niski przebieg nie mogę bardzo narzekać. To co dobrego spotkało Rovera to silnik od BMW na łańcuchu czyli praktycznie bezobsługowy. Drażni elektronika tzn centralny zamek w jednych z tylnich drzwi działa ,, kiedy ma ochotę,, Na razie mi to nie przeszkadza ale kiedyś muszę się przyłożyć do tego tematu. Wcześniej wspomniałem że od czasu do czasu wyskakiwał komunikat że poduszki nie działają. Problem okazał się dziecinnie prosty do...
~over
Kombi 2.0 CDTi 131KM 96kW
Ze względu na niski przebieg bo ok 50 tys nie mogę bardzo narzekać. To co dobrego spotkało Rovera to silnik od BMW na łańcuchu czyli praktycznie bezobsługowy.Drażni elektronika tzn centralny zamek w jednych z tylnich drzwi działa ,, kiedy ma ochotę,, Na szczęście pozostałe są ok.Od czasu do czasu komunikat że poduszki nie działają a auto 100 proc nie bite i wciąż wygląda jak ,,nówka,, Po prostu coś ,, nie styka,,
~TOMI
Kombi 2.0 CDT 115KM 85kW
Niestety są duperele, które potrafią denerwować. Najbardziej denerwujące są awarie siłowników centralnego zamka, podnośników szyb, czy spinki tapicerki, które powodują odrywanie się listew progowych, czy tapicerki drzwi. Genaralnie da się to ogarnąć... a potem cieszyć jazdą :)
~patrysgn_krk
Kombi 2.0 CDTi 131KM 96kW
Z takich drobiazgow to ostatnio pojawil mi sie komunikat o niedomknieciu maski przy predkosci powyzej 150km/h. Jednak skonczylo sie na tym ze wystarczylo wyregulowac uchwyty i problem zniknal. To byla taka "ustereczka". Tak pozatym to nic sie nie wydarzylo.
~Jarosław
Kombi 2.0 CDTi 131KM 96kW
Przez dwa lata jazdy, wymieniłem jedynie uchwyty zawieszenia za 300 zł z ustawieniem zbieżnosci. Nic więcej. aaa jeszcze ogrzewanie tylnej szyby musiałem naprawić za 50 zł. Żarówki te mocniejsze szybko się palą.
~largo
Kombi 2.0 CDTi 131KM 96kW
Jeśli sie dba o autko (wymiany oleju, filtrów, tankowanie na porządnych stacjach) autko bezawaryjne. Moje naprawy to: alternator -wyniana regulatora napięcia i przy okazji łożysk oraz szczotek Rozrusznik - wymmiana szczotek.
~Kistel kistel@orange.pl
Kombi 2.0 CDT 115KM 85kW
Po pół roku i 11tyś przebiegu totalnie nic się nie dzieje z autkiem. Wymieniłem tylko obie żarówki reflektorów i setnie ubawiłem się przy dobieraniu sie do nich. Podpowiedź: Robimy to przez nadkole od strony opony :-)
~K@rolek
Kombi 2.0 CDTi 131KM 96kW
Na razie bez żadnych nakładów finansowych, jakaś bracha osłony wydechu mi hałasowała. Kupiłem mocowania w sumie za 4 zł i jest ok
~cosowa
Kombi 2.0 CDTi 131KM 96kW
Zimą - wiecznie zamarźnięte metalowe klamki, niebywałe wibracje wszystkiego przy dynamicznym przyspieszaniu,
Dziennik kosztów dla Rover 75 Kombi
10,2
13,6
~cosowa
Kombi 2.0 CDTi 131KM 96kW
słabo, zacinające się klamki zewnętrzne i wewnętrzne, przepalające się żarówki, wysprzęglik awaryjny.
Rover 75 Kombi