Oceny Rover 800 Sedan

Rover 800 Sedan - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Rover 800 Sedan

~roiven@interia.eu
Sedan 2.0 Sport 197KM 145kW
auto raczej nie dla kobiety która nie ma pojęcia o mechanice chcąca tylko wsiąść i nic tylko jeździć może nie trza byc pasjonatem ale jak sie umie samemu w sumie to we dwóch np. wymienić uszczelke kolektora wydechowego to można sporo kasy zaoszczedzić a sama uszczelka od 15do45zł zresztą jak na ten rok dużo rzeczy jest w stanie idealnym, poza tym w każdym aucie kilkuletnim trzeba czasami sprawdzić czy są jakies nieszczelności zajrzec do...
~Cshamoh
Sedan 2.7 SI/Sterling KAT 169KM 124kW
Sprowadzony na fali od sasiadow. Dlugo stal nieuzywany i wracajac 700km troche bylem zestresowany ze nie dojade. Nigdy nie wiadomo co sie kupuje. Auto zdobywa moje coraz wieksze zaufanie. Mimo ze ma swoje lata, trudno wroc do czegos z nizszej polki - chcby nowego. Po miescie potrafi wypic, ale na trasie jest juz znosnie. Brzmi bardzo fajnie i w koncu nie boje sie, ze nie zdaze przy wyprzedzaniu. Mozecie je sobie zobaczyc
3,3
~Jacek Wiśniewski wisniajacek@poczta.onet.pl
Sedan 2.7 SI/Sterling KAT 169KM 124kW
Tandetne wykonanie. Wsztstko skrzypi , stuka i trzeszczy, te beznadziejne plasticzki w połączeniu ze skórą, to jakaś pomyłka. Elektryka sypie się jakby to był PF 126P. Klimatyzacja do bani-wymieniłem już drugi kompresor i ten też się zepsuł. Stuka hydrauliczne kasowanie luzu zaworowego, maglownica pociekła i rozleciała sie po 170 tys. Gdyby nie silnik i zawieszenie, to byłby to mój najgorszy samochód jakim jeździłem. Śmiać mi się chce, gdy...
~Kamilos
Sedan 2.5 D 118KM 87kW
Ogólnie auto świetne, jezeli chodzi o wygodę i o wnetrze to żadne BMW i Mercedesy sa daleko daleko w tyle. Co do silnika to nie wiem co powiedziec, silnik z kutra rybackiego montowany także w Voyagerze I jedni mowią ze to ****** inni ze sa dobre, ja ze swoim nie mam problemów, poprostu trzeba trafic na dobrze utrzymany. a moje auto ma 17 lat i jestem z niego zadowolony
4,1
~Maciek.
Sedan 2.0 I/SI 136KM 100kW
Cudowne, a niedrogie jak na tą klasę auto, robiące wrażenie, nie raz nie dwa parkując pod sklepem, zamieniłem kilka słów z ludźmi zdumionymi jego wyglądem i interesującymi się motoryzacją. Jest piękny, wygodny, wygląd spowodował iż kolega dostał wiązankę słowną od swojej kobiety, że sprowadza mafię do domu ;) każdy, kogo zabiorę na przejażdżkę, jest zdumiony tym samochodem, zachwala jego niesamowitą wygodę, porównując go do angielskiego salonu.
~endriu z Łodzi
Sedan 2.0 I/SI 136KM 100kW
Auto warte uwagi za taką kase ,wysokie koszty to MIT obalam , trzeba co prawda sie na szukac czesci nie typowych.ale warto ceny nie są astronomiczne .Kopułka do wektry kosztuje ponad 180pln do Rovera 2.0 30pln.

Usterki Rover 800

Rover 800 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

3,5
~Jakub
Sedan 2.0 I/SI 136KM 100kW
Wygodny samochód, trochę niedoceniany wśród klasy średniej wyższej, ma swój własny charakter i nie starzeje się zbyt szybko. Zapewnia przyjemność z jazdy o ile nie spieszno właścicielowi, od tego są mocniejsze modele.
~SVG
Sedan 2.7 SI/Sterling KAT 169KM 124kW
Ogolnie oceniam samochód na bardzo doby. nie jest to Mercedes "Beczka" który jedził wiecznie bez wzledu czy był olej czy nie i czy była woda w chłodnic czy nie , ale jak na samochód z lat 90 to w swej kalsie jeden z porządniejszych, bo to tak naprawdę to wszystko jest z Hondy Legend tylko wyglą i kilka pierdół jest innych . Jest to samochód wysokiej klasy za młe pieniądze jesli jest zadbany jest godny polecenia!!!!!!!!
4,1
~Elvis
Sedan 2.7 SI/Sterling KAT 169KM 124kW
Auto z wyższej klasy, nie da się w sumie o nim powiedzieć zlego slowa, eleganckie, solidnie wykonane, dodatkowo z kompletem "bajerów". Części podobno drogie, bo rzadkie, dlatego silnik HOndy jest kolejnym plusem.
~ZlobEk
Sedan 2.5 D 118KM 87kW
Sprowadzony z Belgii 2 lata temu. Kosztował niewiele. Do tej pory nie mam z nim żadnych kłopotów. W Polsce zaniżone ceny mimo tego, że jest to rewelacyjny samochód, ale chyba odstrasza serwis. Wnętrze wykończone ładnie i wystawnie.