Lista ocen Rover 800 Sedan (24) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Maciek.
Sedan 2.0 I/SI 136KM 100kW
I tu wada tego auta...cały efekt samochodu psuje jego, delikatnie mówiąc słabe wyciszenie wnętrza. Wnętrze jest szczelne, nie świszczy, i tylko tym pracuje na dwie gwiazdki w tej kategorii. Nie jest może jak w polonezie, gdzie słyszeliśmy pracę wału napędowego i każdego podzespołu, lecz porównując do aut, które swoją klasą Rover 800 dogania a nawet przegania, jest na prawdę nieciekawie. Ciszej jest we Fiacie Punto pierwszej generacji.
~roiven@interia.eu
Sedan 2.0 Sport 197KM 145kW
nie mam zadnych zastrzeżeń w środku jest cisza przy spokojnej jeździe pełna kulturka a jak dasz gazu to silnik ma fajny dzwięk a turbinka to poezja mmmm jak puszczam gaz też fajnie słychać jak traci obroty to teraz nie wiem czy wstawiać zawór upustowy czy nie:D ale chyba wstawie bo wiadomo ze robi lepszy efekt:P
~Filip.T
Sedan 2.7 SI/Sterling KAT 169KM 124kW
Mogłoby być znacznie ciszej,może już uszczelki drzwi przepuszczają opływające powietrze i dlatego tak szumi... Chociaż wyciszenie silnika jest ok.Przy normalnej jeździe w sumie go nie słychać...
~Jakub
Sedan 2.0 I/SI 136KM 100kW
Hałasy pochodzące od silnika są dobrze odizolowane, natomiast układ jezdny przekazuje informacje o stanie nawierzchni nieco zbyt donośnie, choć nie hałasuje sam z siebie. Możliwe że zalezy to od doboru opon.
~SVG
Sedan 2.7 SI/Sterling KAT 169KM 124kW
Co do wyciszenia nie można miec jakigoś wilekigo ale do 140 km/h praktycznie nic nie słychać . A silnik to wiadomo jak ciągnie się w obroty to powyżej 5 tyś robi sie głośniej ale do zniesienia.
~Senn
Sedan 2.0 I/SI 136KM 100kW
W tym względzie można się przyczepić ze przedział pasażerski nie jest dostatecznie wyciszony od komory silnika.
~Tulin, tulin@go2.pl
Sedan 2.5 D 118KM 87kW
Tu jest maly minus- slychac ze to diesel czasami az za bardzo, poza tym wczesniej wspomniane glosne zawieszenie przednie
~zwierzakjurek@op.pl
Sedan 2.0 I/SI 136KM 100kW
powyżej 3,5 tys. obrotów staje się głośny, jak przekroczymy 160km/h prawie mamy przeciąg w kabinie
~ZlobEk
Sedan 2.5 D 118KM 87kW
nie mam porównania do innych aut tego segmentu z silnikami diesel´a ale dla mnie bardzo dobre
Dziennik kosztów dla Rover 800 Sedan
11,1
~szymon921
Sedan 2.7 SI/Sterling KAT 169KM 124kW
Nie jest to bmw, ale źle nie jest nawet przy wysokich obrotach.
Rover 800 Sedan