Lista ocen Rover 800 Sedan (28) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~SVG
Sedan 2.7 SI/Sterling KAT 169KM 124kW
Ogrzewanie uwarzam za bardzo dobre , w tej chwili posiadam wersjię z klimą , ale wcześniejmiałem bez i nie nażekałem, no wiadomo w lato to w skórze bez klimy to sie nie da wysiedzieć!!!!! Jerzeli chodzi o nawiewy to nie mam zastrzeżeń bo zaparowane szyby odparowują w mgnieniu oka!!!!!
~Filip.T
Sedan 2.7 SI/Sterling KAT 169KM 124kW
Mam klimę która niestety przy temperaturze około 28 - 30 stopni przestaje działać,ale myśle,że przyczyną jest zbyt mała ilość środka chłodniczego.Ogrzewanie jest świetne,zimą po 2-3km robi sie ciepło.
~Maciek.
Sedan 2.0 I/SI 136KM 100kW
Ogrzewanie, jak i działanie klimatyzacji, jak w aucie o jeszcze klasę wyższym, nie boję się, wcale nie przesadzając, jakość wentylacji przyrównać do Mercedesa klasy S z podobnych lat.
~roiven@interia.eu
Sedan 2.0 Sport 197KM 145kW
mam klimatronic, czarny kolor i skóra(beżowa) która sie nagrzewa w lecie:( taki jej urok, ogrzewanie natychmiastowe już po pierwszym kilometrze leci ciepło z kratek!!
~Jakub
Sedan 2.0 I/SI 136KM 100kW
Ogrzewanie bardzo wydajne, już po chwili od uruchomienia płynie ciepłe powietrze, dobre rozmrażanie szyb. Przewietrzanie w upalne dni można uznać za przeciętne.
~kabatop@interia.pl
Sedan 2.7 SI/Sterling KAT 169KM 124kW
KLIMATRONIC działa bez zarzutów. Automatyczne włączanie ogrzewanie tylnej szyby i podgrzewanie lusterek po uruchomieniu zimnego silnika.
~anty rover
Sedan 2.5 D 118KM 87kW
non stop jak nie klimatyzacja paski łożyska itpp wogule problemy z nagrzewaniem auta poprzez głupie czujniki ,,
~Robert Szymański, Szczecin, e-mail: szym4@poczta.onet.pl lub szym4@wp.pl
Sedan 2.7 SI/Sterling 177KM 130kW
jest O.K., elektryczny szyberdach jest chyba lepszy niż klimatyzacja w okresie letnim, zwłaszcza gdy z tyłu jadą małe dzieci
~rowerek między nogi
Sedan 2.5 D 118KM 87kW
parujące szyby non stop klimatyzacja 5 razy naprawiana odpuściłem sobie szkoda nerwów i tak nie działa..
~M. Kondrak
Sedan 2.5 D 118KM 87kW
Slaba wentylacja (w jednym nawiewie leci zimne powietrze prosto w uszy a obok leci gorace)
Rover 800 Sedan