Lista ocen Saab 9-3 II (30)

~kaxiu
SportSedan 1.8t 150KM 110kW
Samochód mamy w rodzinie od nowości, wyprodukowany początek 2011 (nie dało się wybrać, a wbrew danym autocentrum gdzieś do lutego produkowano jeszcze silnik 150 km, dopiero potem zastąpił go 163 km). Miała być Insygnia, ale mieliśmy już 9-3 Convertible i za moją sprawą kupiono ostatecznie drugiego SAABa. Samochód nigdy mnie nie zawiódł i zawsze można na nim polegać. Świetnie jeździ, bogato wyposażony, a nie rzuca się jednak w oczy jak...
~B
SportSedan 1.8t 150KM 110kW
Bardzo fajne autko, z porządnym silnikiem, stworzone na trasy, zawieszenie nieco przy twarde na polskie warunki na kołach 17\" ale przy mniejszych zupełnie komfortowe. Kapitalne prowadzenie, bardzo dobre wyposażenie - skóra, tempomat, przyzwoite audio, klimatronik, ESP. A do tego przy umiarkowanych prędkościach ekonomiczne ze względu na zestopniowanie skrzyni :)
~Kuba
SportSedan 1.8t 150KM 110kW
Jeździłem już Saabem 900 i chciałem mieć 9-3. Jest to samochód bardzo wygodny!!! przy tym mam sportowy charakter i jest (przynajmniej dla mnie) ładny.
~momos
SportSedan 1.8t 150KM 110kW
Fantastyczne auto dla każdego. Rodzina,czy też single znajda w tym aucie \"to coś \" dla siebie. Duże,szybkie,ekonomiczne, no i to co najważniejsze... ma charakter.
~Antyfan
SportSedan 1.8t 150KM 110kW
Samochód nie doceniany w Polsce. Przed zakupem straszono mnie kosztami eksploatacji, jest to mit. ASO są co prawda beznadziejne, ale mając samochód już bez gwarancji nie jest to problem. Skandynawowie mają zimy i w przeciwieństwie do bohaterów przegrywania wojen produkują samochody jeżdżące w tej porze roku. Bryła samochodu jest ponadczasowo piękna.
~brevo
SportKombi 1.8t 150KM 110kW
moja ocena będzie w miarę obiektywna ponieważ miałem już kilka aut Renault Megane, Forda Focusa Rover 75, Renault Clio, Fiat Grande Punto, Mazda 626, Seat Cordoba i wcześniej Saaba 9-3 w dieslu. To auto jest najpiększniejsze w kombi i tylko z silnikiem benzynowym daje ogromną radość z jazdy :)
~kaxiu@op.pl
Cabrio 1.8t 150KM 110kW
Turbodoładowanie - maksymalne osiągi od 2 do 6 tys obr. (Silnik)
~Przemek
SportSedan 1.8t 150KM 110kW
Przesiadłem się z 9-3 I generacji (2.2 TiD). Niebo a ziemia. Nigdy więcej używanego diesla. Teraz odpocząłem od problemów z silnikiem, egr, przepływomierzem, zapowietrzaniem i innymi przypadłościami diesla. Cisza, komfort i wcale nie tak duże spalanie.
~Tomasz
SportSedan 1.8t 150KM 110kW
Nie jest idealny Jest cichy, ale nie do końca Jest szybki, ale jest wiele szybszych Jest wygodny, ale są o wiele wygodniejsze auta Mimo to w Saabie można się zakochać
~Adam
SportSedan 1.8t 150KM 110kW
Ponadprzeciętne auto, które pomimo upływu lat nadal ma piękne kształty. Prowadzi się rewelacyjnie, jest szybkie, daje poczucie bezpieczeństwa i nie sprawia żadnych problemów. Czego chcieć więcej?