Lista ocen Saab 9-3 II (60)

~SAAB:):):):)
SportSedan 1.9 TiDS 150KM 110kW
bardzo duży prestiż marki. Nie ginie w tłumie jak inne popular auta typu mercedes, bmw czy audi
~Kooem
SportSedan 1.9 TiDS 150KM 110kW
To autko bardzo mi odpowiada. Pod względem trakcyjnym jest rewelacyjne, silnik też uzyskał wiele pozytywnych ocen wśród dziennikarzy motoryzacyjnych.
3,8
~dradzio
SportKombi 1.9 TiDS 150KM 110kW
Bardzo dobrze działa ale przy niskich obrotach ma moment \"zastanowienia\" (Silnik)
~Jan
SportKombi 1.9 TiDS 150KM 110kW
Gdyby nie zestaw głośnomwiocy Saaba, to Samochód moich marzeń.
4,1
~Paweł
SportKombi 1.9 TiDS 150KM 110kW
Bardzo fajne auto, kształtem może się podobać w dalszym ciagu. Pomijając pierdółki które wyskakują (ale to chyba w większości aut 17-20 letnich) całkiem przyjemne w użytkowaniu. Benzynowki podatne i łatwe w tuningu
~AdS
SportKombi 1.9 TiDS 150KM 110kW
Auto, które pomimo wad da się lubić, daje sporo przyjemności z jazdy, miło się też na niego patrzy.
~Andrzej
SportSedan 1.9 TiDS 150KM 110kW
Duża przyjemność z jazdy, elastyczny i oszczędny silnik, dobrze wyciszony, trochę twarde zawieszenie ale przekłada się na b.dobre prowadzenie. Skrzynia tylko dobrze - na prawdę jest nad czym popracować, skrzypiące fotele (standard) - denerwujące choć szybko usunięta usterka Jak na auto skandynawskie mógłby lepiej ogrzewać wnętrze
2,6
~Bartek
SportSedan 1.9 TiDS 150KM 110kW
Nie polecam. Auto ciężkie, wykonane słabo. Wnętrze trzeszczy okrutnie od samego patrzenia. Notoryczne usterki elektryki i osprzętu silnika. Po 70tys. kilometrów mam tego auta serdecznie dość. Nie polecam i rozumiem dlaczego tej marki już nie ma. Z zalet to ładnie poprowadzona linia sylwetki - mimo upływu lat dalej cieszy oko. Sporo jeżdżę i na Saabinie polegać nie mogę.
~Manowar71
SportKombi 1.9 TiDS 150KM 110kW
Kiedyś posiadałem francuską limo Peugeot 605. Teraz wsiadłem w Saaba i musze przyznać, że stopień zadowolenia jest na 8 z 10. Porównuje oczywiście z Pugiem 605
3,2
~Ryszard
SportKombi 1.9 TiDS 150KM 110kW
Generalnie jestem zadowolony. Samochód wyposażony we wszystkie bajery typu: tempomat, czujnik deszczu, czujnik cofania i inne. Przyspieszenie i moc silnika dobre.