Lista ocen Saab 9-3 II (60)

~tomek
SportSedan 1.9 TiDS 150KM 110kW
Jak dla mnie to bomba! 150 KM powinno zaspokoić wymagania każdego.. Zimny silnik chodzi znacznie ciszej niż zimny np,w audi... Żadnych zastrzeżen nie mam. Turbina gwiżdże aż miło... (Silnik)
~dariusz
SportSedan 1.9 TiDS 150KM 110kW
w porządku furmanka, jeżeli kupisz samochód bezwypadkowy to i będziesz jeździł bezproblemowo. przejechałem 100 tys jedyny raz mnie zawiódł jak się zapchał filtr dpf i trzeba było go wyczyścić. atak to bez zarzutu
2,9
SportSedan 1.9 TiDS 150KM 110kW
MIAŁEM SAABA 5 MIESIĘCY I ŻEGNAM SIĘ Z TA MARKA CO CHWILA COŚ PADA W ZAWIESZENIE TO NIE AUTO NA NASZE DROGI A SERWIS VIGENAUTO W WARSZAWIE RADZE OMIJAĆ Z DALEKA WSZYSTTKO TRZESZCZY W TYM AUCIE MARZYŁEM O SAAB ROZCZAROWAŁEM SIĘ SAABOWI MÓWIĘ NIIIIIIIIIGDY WIĘĘĘĘĘĘĘECEJ PORAŻKA POWAZNIE POLECAM ZASTANOWIĆ SIĘ NAD ZAKUPEM BO POZA WYGLĄDEM NIC NIE BĘDZIE CESZYĆ W TYM AUCIE
3,5
~oiuiu
SportSedan 1.9 TiDS 150KM 110kW
Dobry silnik, troche glośny ale dynamiczny i oszczedny (Silnik)
~Boski_Jerry
SportSedan 1.9 TiDS 150KM 110kW
ma laga przy wjeździe na rondo jak to zwykle skrzynie automatyczne (Skrzynia biegów)
~Adam
SportKombi 1.9 TiDS 150KM 110kW
silny, ale niepokojące odgłosy pasków zaniżają ocenę (Silnik)
~Rafaellopop
SportKombi 1.9 TiDS 150KM 110kW
Fajnie się prowadzi zwłaszcza szybko ;-)przyjemność z zjazdy (Układ jezdny)
~Jacek
SportKombi 1.9 TiDS 150KM 110kW
oceniając układ jezdny nie biorę pod uwagę na szych drób bo w tym przypadku musiałbym ocene wystawić na poziomie przeciętnym (Układ jezdny)
~Lukasz
SportKombi 1.9 TiDS 150KM 110kW
Trovhe.denerwujace jest brzeczenie stacyjki w konsoli srodkowej. Ale wystarczy polozyc tam portfel i ustaje (Bezawaryjność (drobiazgi))
~LB54WUT