Lista ocen Saab 9-3 II (60)

~tg-tgart@wp.pl
SportKombi 1.9 TiDS 150KM 110kW
generalnie jestem wielbicielem SAAB-a więc dla mnie to auto marzenie (już nareszcie spełnione) więc moje opinie mogą być lekko subiektywne. Ogólnie samochód bardzo indywidualny, niepowtarzalny, powodujący, że niektórzy muszą czytać znaczek na masce żeby zobaczyć co to za marka, brak obaw (na razie) o zniknięcie lusterek lamp i innych łatwo dostępnych (i chodliwych) części ze względu na małą ilość aut tej marki i zapotrzebowanie na części - i...
~Roslina
SportSedan 1.9 TiDS 150KM 110kW
Fajne auto dla konesera. Może pisanie, że ma duszę to zdecydowanie przesada, ale ma swój specyficzny klimat, dzięki któremu lubi się to auto nawet mimo pewnych mankamentów.
~ziele3
SportKombi 1.9 TiDS 150KM 110kW
Generalnie bardzo w porządku samochód, wszystko działa jak ma działać, wygodny, świetnie wygląda, Dobry silnik, kilka ciekawych rozwiązań i kilka sporych błędów w jakości wykonania.
~Snowyy
SportSedan 1.9 TiDS 150KM 110kW
Świetnie dobrany mocowo silnik do nadwozia - jest dynamiczny, a zarazem nie poci się zbytnio. Na autobahnie osiągnąłem 220 i skończyło się miejsce ;) (Silnik)
~Michał Saabomaniak
SportKombi 1.9 TiDS 150KM 110kW
Od początku wiedziałem czego chcę, i nie zawiodłem się. Pomimo swoich wad da się go kochać, auto się wszystkim podoba no i wyróżnia się wszędzie. Wygodne, dynamiczne, super frajda z jazdy. P.S. Mam skrzynię manualną, nie wiem czemu do wyboru jest tylko automat.
~mieszimo3@tlen.pl
SportKombi 1.9 TiDS 150KM 110kW
Jestem pozytywnie zaskoczony tym silnikiem. Nie jest to może rakieta, ale 150km daje bardzo przyjmne odczucia w czasie jazdy. Mała turbodziura, ale można się przyzwyczaić. (Silnik)
~Saab owner
SportKombi 1.9 TiDS 150KM 110kW
Swietne auto, doskonale sie prowadzace, bezproblemowe.
~Konrad W.
SportSedan 1.9 TiDS 150KM 110kW
Moje odczucia mogą być trochę przekłamane. Silnik ma program Hirscha, który podniósł moc o 25 km i 80nm. (Silnik)
~Bart
SportKombi 1.9 TiDS 150KM 110kW
Szybkie, wygodne i bezpieczne auto z szeregiem drobnych usterek. Cztery razy na lawecie w ciągu roku, ale raczej z powodu spieprzonego serwisu i ogólnego zużycia pewnych części, więc mu to w miarę wybaczam. Pewny w prowadzeniu, bierze spod świateł BMW. Obecnie, to już nie jest mój główny samochód, znużony tą romantyczną walką, kupiłem Hondę, ale SAAB ma klimat.
~hoobciu
Cabrio 1.9 TiDS 150KM 110kW
Auto jest jedyne w swoim rodzaju, trzeba mieć fioła na jego punkcie. Nikt rozsądnie myślący nie kupi tego samochodu - rozsądnie myślący kupuje Skode. Saaba kupuje się sercem (i pieniędzmi:))