Oceny Saab 9-3 II SportSedan 2.0t 175KM 129kW 2002-2010

Saab 9-3 II SportSedan 2.0t 175KM 129kW 2002-2010 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Saab 9-3 II SportSedan 2.0t 175KM 129kW 2002-2010

~Przemek
SportSedan 2.0t 175KM 129kW
Samochód kupiłem kiedy miał już 15 więc opinia dotyczy samochodów jakie możemy obecnie kupić. Samochód bardzo fajny, ale osobiście w 2024 roku samochód raczej dla osób, którym usterki nie straszne. W aucie wymieniłem dużo rzeczy przez 5 lat kiedy samochód był w moim posiadaniu. Raczej nie rujnowały finansowo, ale cały czas coś. Na co zwróciłbym na pewno uwagę podczas zakupu auta ponownie to potencjalna korozja kielichów z przodu i tylnich...
~Kuba
SportSedan 2.0t 175KM 129kW
Świetne auto, wyglądowo nie starzeje się tak szybko, na 17 calowych felgach z nawiercanymi tarczami i dokładka klapy bagażnika wygląda nieziemsko Silnik świetny niezawodna jednostka 2.0t 175km w której trzeba tylko regularnie zmienić oleje i filtry
~Dawid
SportSedan 2.0t 175KM 129kW
Żadnego auta nie wspominam z taką sympatią. Piękne, wygodne, ponadczasowe. Ma swoje bolączki jak każde inne ale w ogólnym rozrachunku-wspaniałe. Do dziś zastanawiam się nad kupnem kolejnego Saaba. Szczerze polecam! (chociaż warto sprawdzić kilka modeli przed zakupem, żeby później nie narzekać)
~Łukasz
SportSedan 2.0t 175KM 129kW
Ciekawe autko wyróżniające sie na drodze osiagami i wyglądem. Mimo wieku nadal sie podoba. I te miny kierowcow w pospolitych milionowych identycznych w okolicy autach ktorych objezdzam kiedy chce ;-) bezcenne :-) auto dla indywidualistow ale jednocześnie nie wyróżniające się z tłumu.
~Krzysztof K.
SportSedan 2.0t 175KM 129kW
Przez rok czasu przejechałem samochodem ok 24.500 km w tym 4 x 20h jazda na dystansie 1.600 km. Nie da się źle o nim wypowiadać. Potrzebuję nieco większego autka - myślę o kategorii SUV ale z żalem będę wysiadał z mojego "saabolotu"-napewno zostawię go jako drugie autko w rodzinie.
~Grzegorz
SportSedan 2.0t 175KM 129kW
Generalnie jest to świetne auto z małymi mankamentami. Jakość plastików jest za słaba jak na auto tej klasy. Hamulce wydają się niewystarczające, zwłaszcza przy dynamicznej jeździe. No i układ kierowniczy mógłby być bardziej precyzyjny. Więcej minusów nie widzę. Dzieło sztuki szwedzkiej inżynierii. Świetne auto dla młodego kierowcy który chce się wyróżniać z tłumu.
~Jakub
SportSedan 2.0t 175KM 129kW
Wersja Vector 195hp ogólnie auto super.Bardzo fajnie sie zbiera,prowadzi sie przyjemnie.Na autostradzie bardzo fajnie sie prowadzi,moment i juz jest ponad 200km/h na liczniku.Małe minusy to są hamulce,troche za słabe jak do tej wersji i wycierające sie przyciski,korozja aluminium na lusterkach.
~plugot
SportSedan 2.0t 175KM 129kW
w tej cenie jeśli chodzi o używane auta uważam iz nie da się kupić nic ciekawszego, świetna linia nadwozia, solidne wykonanie, jeśli ktoś trochę zadba to auto na lata, tak wykonanych aut już się nie produkuje
~Sobocinski
SportSedan 2.0t 175KM 129kW
Generalnie auto jest po prostu doskonałe. Przede wszystkim na trasy, raczej dla spokojnego kierowcy, niesamowicie komfortowe, CICHE, oszczędne. NIE JEST TO SPORTOWY SAMOCHÓD - nazwa sportsedan jest tylko kosmetyką, to typowy sedan/limuzyna do jazdy klasycznej :D
~JoeBo
SportSedan 2.0t 175KM 129kW
Nie trzeba być wielkim znawcą motoryzacji by móc zakochac się w Saabie. Pięna linia nadwozia, ergonomia i smak wykoania sprawiają, że tym autkiem można nie tylko robić wypady rodzinne za miasto ale i ze spokojem podróżować w dłuższe trasy. Sama marka nie jest popularna, choć z dnia nia dzień przybywa coraz więcej jej użytkowników.
Saab 9-3 II SportSedan