Lista ocen Saab 9-3 II SportSedan 2.2 TiD 125KM 92kW 2002-2004 (15) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~1bandzior1@wp.pl
SportSedan 2.2 TiD 125KM 92kW
Tutaj 4 z plusem. Jak na dizla - ciche auto. Lekki pomruk silnika- dla mnie się podoba. Ale to tylko na pierwszych biegach. Potem praktycznie silnika nie słychać. Przy dużych szybkościach również cicho. Dźwięki z zewnątrz zaczynają być słyszalne tak od ok. 160 km/h Auto wewnątrz znacznie cichsze niż BMW.
~robot0
SportSedan 2.2 TiD 125KM 92kW
wprawdzie to diesel (i to nie najnowszej konstrukcji) ale mogłoby być ciut lepiej, wyraźnie słychać jak mruczy, dopiero przy wyższych prędkościach staje się cicho, nie słychać natomiast, bez względu na prędkość, szumu powietrza - brawo
~michalf1@o2.pl
SportSedan 2.2 TiD 125KM 92kW
Bałem się przed zakupem że będzie głośny silnik jak opisywano to w Vectrach C. Jak dla mnie głośny on wcale nie jest i nawet przy dużych prędkościach spokojnie można rozmawiać.
~ADAM
SportSedan 2.2 TiD 125KM 92kW
Słychac silnik i to akurat mi się podoba ale przy wiekszych prędkosciach ślychac szum wiatru. W aucie które chce się zaliczać do klasy premuim jest trochę za głośno.
~Cypisek.
SportSedan 2.2 TiD 125KM 92kW
Jak na ropniaka starej konstrukcji to silnika za specjalnie nie słychać mocno ,na autostradzie do 160 km/h jest dość cicho.
~Robert z Lodzi
SportSedan 2.2 TiD 125KM 92kW
na zimno troche halasuje po rozgrzaniu jest OK-jest latwy sposob na cichsza prace silnika
~Maciej
SportSedan 2.2 TiD 125KM 92kW
Dieselek jest trochę głośny gdy się rozgrzewa, ale coś za coś ... Jak już sie rozgrzeje to jest cichutki.
~Paweł3
SportSedan 2.2 TiD 125KM 92kW
Jest to silnik wysokoprężny więc do cichych nie należy. Jednak kultura pracy jest bardzo dobra.
~BREVO
nowsze auta mają lepsze wyciszenie silnika, ale jet dobrze dlatego 4
~Irek irekglodowski@gmail.com
SportSedan 2.2 TiD 125KM 92kW
Głośniejszy jest zimny po nagrzaniu praca cicha tylko mruczy.
Saab 9-3 II SportSedan