Lista ocen Saab 9-5 II Kombi (8) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~sabolot:))))))))
Kombi 2.0 t 150KM 110kW
jedyna mankamentem w tym aucie sa plastiki gdzie niegdzie zle spasowane i czasem cos trzeszczy ale to przewaznie chwile i ustaje no niestety wszystkie auta maja swoje plusy i minusy ..ale jakosc materialow np caly kokpit jest wykonany z miekkiego tworzywa ,wiec to dziwne ze ze pokusili sie o twarde plastiki np raczki w drzwiach no to saab dal troche tylka (a bardziej GM)
~sabolot:))))))))
~Haka
Kombi 2.0 t 150KM 110kW
Drobne, to jakie? Wycieraczki? Mrugające stare palniki ksenonowe? Na szczęście nie mam się jak w tej kategorii rozpisać. O! Rozszczelnione biksenony! Aaa jeszcze mi się po czasie przypomniało! Przez jakiś czas miałem problem z kostką stacyjki. Problem nie wiedzieć czemu samoczynnie znikł.
~esse
Kombi 1.9 TiD 150KM 110kW
Auto kupiłem używane ale mam udokumentowaną fakturami całą jego historię. Oprócz wymiany zaworu EGR, termostatu i podlutowania wtyczki jednego z wtryskiwaczy przez 5 lat i 150 tys. km nie działo się z nim zupełnie nic. To chyba dobry wynik?
~Hindenburger
Kombi 2.0t BioPower (180KM) Sentronic 175KM 129kW
Coś czasem zaświerszczy w desce rozdzielczej, wskaźnik poziomu paliwa żyje własnym życiem - typowe bolączki tego modelu.
~ent
Kombi 1.9 TiD 150KM 110kW
154000 - so far so good... nic nie robione poza rozrzadem i uszczelniaczem wału.
~qbcio
Kombi 2.3 TS 260KM 191kW
Opadająca uszczelka prowadnicy szyby
~Hubert Gotycki
Kombi 2.0 t 150KM 110kW
Kompletnie nic pzez 3 lata sie nie popsulo.
Saab 9-5 II Kombi