Lista ocen Saab 9000 I (31) - Całokształt

Na liście zabraknie 27 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~szymas szymonborowicz@poczta.fm
Sedan 2.3 16V 146KM 107kW
samochód bardzo wygodny i bezpieczny. jest bardzo solidny i wytrzymały. SAAB jest marką przy której bledną szachownice i gwiazdy niemieckich wyjadaczy. zarówno wykończeniem, komfortem jak i osiągnięciami przewyższa konkurentów w swojej klasie. może być samochodem rodzinnym jak i reprezentacyjnym (nawet w tych rocznikach). to jak się prowadzi powoduje, że ten kto raz je pozna pokocha na zawsze...no i jeszcze jedno! jest ich tak niewiele, że...
~kociotup
Sedan 2.3 16V 146KM 107kW
Ten samochód został stworzony by dawać radość z jazdy. Naprawdę ciężko jest GO określić : niezawodność mercedesa, moc ferrari , jakość rolls-royce, przycaepność F1. Poprostu można go określić mianem SAABA. Jest wielki wszechstronny posiada niezliczoną liczbę schowków a jego serce - silnik jest poprostu kosmiczny (kultura pracy moc prędkość nawet spalanie jest to przyjęcia). Moim zdaniem ten SAAB jast warty karzdych pieniędzy. NIECH SIĘ...
~adi
Sedan 2.0 16V Turbo 160KM 118kW
Za te pieniądze rewelacja. Nigdy nie stałem w trasie,wygodny, pewny po prostu super. Jeżeli chcecie założyć gaz dwa razy się zastanówcie. Wszystkie problemy zaczeły się z gazem. Pękające przewody gumowe, przegrzewający się silnik,problemy z elektroniką, wymiana przepływomierza po wystrzale itp. Jeżeli decydujecie się na montaż gazu patrzeć facetowi na ręce i pilnować, pilnować, pilnować.
~Piter
Sedan 2.0 16V 128KM 94kW
jak na 18-letni samochód to dobrze, duża, bezpieczna i wygodna limuzyna z ogromnym bagażnikiem, niestety wiek robi swoje, osobiście polecam modele z końca produkcji (1997-98),wielu mechaników nie chce się podejmować naprawy jak zobaczy tą markę a naprawy w oficjalnym serwisie ze względu na cenę nie wchodzą w grę, , natomiast w moim Saabie niektóre elementy pochodziły już z Opla
~Dominik .. biker23@op.pl
Sedan 2.3 16V 146KM 107kW
Moim zdaniem to bardzo dobry samochod a przedewszystkim bezpieczny przekonalem sie do tych samochodow po tym jak moj tato mial wypadek z autobusem przy predkosci 150km/h czolowo hamowal 5 metrow a wyszedl mozna powiedziec bez szwanku reka polamana lekkie wstrzas mozgu i podbite oko... ogolnie to szwedzkie samochody sa bardzo dobre !
~Krzysztof_1972
Sedan 2.3 16V 146KM 107kW
samochod idealny... wygodna bezpieczna i niezawodna limuzyna o osiagach przewyszajacych nie jedno auto sportowe. Dodajac do tego, ze na swiatlach wszystkie tuningowane samochody przy nim to zabawki moge to auto polecic kazdemu czlowiekowi dla ktorego przyjemnosc z jazdy liczy sie tak samo jak wygoda.
~wygnanie@poczta.onet.pl
Sedan 2.3 16V 146KM 107kW
Super auto, sprzedam ten model i zostaję przy Saabie. Zużycie paliwa, drogie części można sobie zrekompensować komfortem jazdy i przyjemnością z niej płynącej. Miałem problemy z pompą wodną, chłodnicą, utrzymujcie świece w dobrym stanie i będzie jeździć tak jak moja SAABINKA
~chasiek@wp.pl
Sedan 2.0 16V 128KM 94kW
Jest to samochód bardzo wygodny, duży, przestronny. Ma wady i zalety jakto każdy, ale jest zdecydowanie odpowiedni dla ludzi nie mający pieniędzy na ciągłe naprawy. Jest porządnie zrobiony jak to szwedy, konkuruje z Oplem Omegą, Audi 80, BMW 520, Fordem Sierra.
~benko@pf.pl
Sedan 2.0 16V 128KM 94kW
Bardzo dobre auto! Mam go od 2 lat i robie ok 70-80 tys rocznie i jestem naprawde zadowolony, i juz wiem ze jak zmienie auto to tylko na innego Saaba! Auto jest trwale i wygodne! Na prawde goraco polecam wszystkim ktorzy mieli jakies watpliwosci!!!
~zygmunt56@tlen.pl
Sedan 2.0 16V Turbo 175KM 129kW
Auto chociaz wiekowe to jeszcze dzis potrafi sie podobac i z opini pasazerow bardzo wygodne i przestrzenne Jednak mozna wyprodukowac auto ktore zaspokoi oczekiwania ludzi mimo ze starzeje sie razem z nimi zachowujac swoj blask