Lista ocen Seat Altea (301)

~marcin
XL 1.9 TDI 105KM 77kW
Polecam podniesienie mocy do 135 km. Niewielka cena a frajda spora.
3,7
~imur70
Standard 1.6 Mpi 102KM 75kW
Nie jest to monstrum ale na trasie daje radę choć faktycznie kilka koni mu brakuje. Jak dla mnie ciut za słaby. (Silnik)
~dix
Standard 1.6 Mpi 102KM 75kW
Paliwożerny, ale elastyczny dzięki zmiennym długościom kanałów dolotowych. (Silnik)
~marcin.drzal@oksydan.pl
XL 1.9 TDI 105KM 77kW
Fajne, w miarę ekonomiczne auto rodzinne - no i wygląda lepiej niż Toledo:). Pali mało, miejsca w nim dużo, po podniesieniu mocy jeździ jak trzeba - w sumie to można powiedzieć że to auto dla taty co w dros=dze do pracy lubi trochę depnąć
3,7
~Yaro
Standard 1.6 Mpi 102KM 75kW
ciężkie auto, silnikczek pozwala na toczenie sie i nic ponadto (max. 180 km/h autostrada w dwie osoby z bagażem) (Silnik)
~rollo
Standard 1.6 Mpi 102KM 75kW
Za całokształt daję dobrze, jeździ, jakoś specjalnie nie psuje się, części w miarę, dostępność dobra. Samochodzikiem jeździ się dobrze jedyne co mi przeszkadza to hałas niestety słabe wyciszenie auta.
~Rafal
Standard 1.9 TDI 105KM 77kW
Seat jest moim 6 samochodem a trzecim z rodziny seatów. Jeśli będzie się spisywał jak poprzednie to na pewno nie będzie ostatni.
~Rafał
Standard 1.9 TDI 105KM 77kW
Super auto dla człowieka bez wielkiej rodziny, przez 6 lat od nowości nie było mi się w stanie ani opatrzyć, ani znudzić. Doskonale się prowadzi, pięknie wygląda. Polecam zakup nowego lub z udokumentowaną historią i przebiegiem, a nie \"bezwypadkowego od niemieckiego rencisty lub właściciela salonu\".
~tomamic
Standard 1.6 Mpi 102KM 75kW
pomimo bardzo niewielkich minusów, auto jest szczegolnie godne polecenia
~Zemen
XL 2.0 TDI 140KM 103kW
Małe zwinne i pojemne kombi. Zakupione z przebiegiem 175tys od pierwszego właściciela nie zajechane. W 2 lata przejechałemgłównie autostradami, jak narazie 60tyś brak zastrzeżeń