Lista ocen Seat Altea (301)

~Sławomir Sokół
XL 1.4 TSI 125KM 92kW
najbardziej niedocenione auto na naszym rynku, stosunek ceny do jakości nie do przebicia, jakość Audi za cenę Fiata
~bobo
Standard 2.0 TDI 140KM 103kW
jeśli ktoś kupuje starsze auto z przebiegiem ~150 tyś km sam siebie oszukuje, ja jestem bardzo zadowolony za mozliwości silnika zawieszenia nie lubię wodotrysków bo lubią się psuć po jakimś czasie każdy kupuje auto pod siebie lubię twardo i szybko podróżować
3,5
~olo
Standard 1.6 Mpi 102KM 75kW
auto oferuje tylko ładny wygląd i nic poza tym. Moja teściowa stwierdziła, że to latynowskie dziadostwo i gówniane wykonanie. Ja myślę podobnie NIGDY WIĘCEJ SEATA!! Do tej pory jeździłem forde focusem z 2000 roku i wciąż go mam i o wiele lepiej nim się jeździ, a nic się w nim nie psuje i wykonanie o niebo lepsze.
~kaminski_m@polskiemlyny.pl
Standard 2.0 TDI 140KM 103kW
Auto jest bardzo fajne. Cena w porównaniu do konkurencji atrakcyjna ale auto jest niestety nie na nasze drogi. Brakuje mi jedynie seryjnych xenonów i nawigacji sat. Może za rok będą dostępne.
~rafi
Standard 1.6 Mpi 102KM 75kW
Fajnie jest jeździć najładniejszym i wyjatkowo bezpiecznym autem. Nie jest to napewno propozycja dla każdego emeryta ale ja emerytem jeszcze nie jestem :)! Denerwuje jedynie fakt że ludzie ciągle mnie zaczepiają i gapią się jakby nie widzieli w zyciu samochodu !
~Michał
XL 1.4 TSI 125KM 92kW
Auta spełniło moje oczekiwania , Jest solidnie zbudowane, silnik 1.4 TSI nie sprawia problemów - jedynie delikatne szuranie przy zimnym odpalaniu.
~Aremski
XL 1.4 TSI 125KM 92kW
Auto dla rodziny z dwojgiem dzieci. Bardzo wygodna pozycja kierowcy. Dużo miejsca dla pasażerów i bardzo duży bagażnik. Silnik dynamiczny. Wnętrze solidne, ale bez rewelacji w mojej wersji.
~miao
Standard 2.0 TDI 140KM 103kW
Piekna Hiszpanka wychowana i wyszkolona w Niemczech ;-)
~Marcin M
Standard 2.0 TDI 140KM 103kW
głośny jak zimny, trzeba dostosowac swoje umiejetnosci do mozliwosci silnika aby wykorzystac go w !00% (Silnik)
2,5
~Arni35
XL 2.0 TDI 140KM 103kW
Samochód zawiódł mnie prawie w całości. Jedyny plus to funkcjonalność wnętrza choć i z tym jest problem. Auto przez 4 lata użytkowania było 6 razy na lawecie bądź holowane(citroen c5 2.0hpi ktorego też użytkowałem był w porównaniu z seatem bezawaryjny).