Lista ocen Seat Altea (189) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 112 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kamileek8
Standard 1.9 TDI 105KM 77kW
Wymieniłem dwumas na zestaw ze zwykłym kołem zamachowym. Biegi chodzą bez zastrzeżeń, jednak na autostradzie ewidentnie brakuje 6 biegu.
~navigatus
XL 1.8 TSI 160KM 118kW
Reaguje dobrze, pozytywnie mnie zaskoczyła zmianami biegów co 10km przy spokojnej jeździe. Praktycznie przy 75km/h już przechodzi na 7 bieg.
~siekiera
Standard 1.9 TDI 105KM 77kW
biegi wchodza bardzo pewnie ,ale nie za szybko. przy zmianie 1 na 2 jest jakos tak ciezko , reszta bdb. moze to wina 200tys ktore ma juz zrobione.
~260781
Standard 1.6 Mpi 102KM 75kW
Zdecydowanie za krótki 5 bieg, brak 6stki daje się we znaki. Głośno jest w samochodzie po przekroczeniu 100km/h
~Damian
Freetrack 2.0 TSI 200KM 147kW
zależnie co kto potrzebuje DSG był by akurat dla mnie lepszy ale w górach i terenie z Ecu Master lepiej mieć manual
~sheriff_motorrijder
Freetrack 2.0 TDI 170KM 125kW
Rewelacja krótkie sportowe przełożenia, świetnie pracuje zero problemów natomiast szósty bieg jest taki jaki powinien.
~butrus
XL 1.9 TDI 105KM 77kW
Bez zadnych zastrzezen, gladko chodzi, nie zgrzyta. Lewarek tam gdze powinien byc. 6 bieg b przydatny do ecodrivingu.
~bragl
Standard 1.9 TDI 105KM 77kW
Przesiadłem się ze starej niezawodnej Toyoty i tu skrzynia mimo, że jest precyzyjna, to wydaje się być czasami kanciata.
~Marcin
XL 1.2 TSI 105KM 77kW
bez problemowa obsluga. krotka jedynka. przy ujemnych temperaturach po dlugim postoju czasami ze znacznym oporem wchodza biegi.
~moto fan
Standard 2.0 TDI 140KM 103kW
Plusem skrzyni jest 6 bieg. Ogólne działanie OK. tylko czasem problemy z wbiciem 1-go biegu (jakby coś blokowało drążek)