Lista ocen Seat Altea (134) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 167 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Paeoslka
XL 1.9 TDI 105KM 77kW
Nie kosztował dużo jako nowy samochód niestety duża strata wartości przy odsprzedaży. Można dmuchać chuchać na samochód a wartość rynkowa i tak zrobi swoje.
~Mm
Standard 1.6 Mpi 102KM 75kW
Tańszy niż Audi A3 i Golf, chyba podobny cenowo do Octavii, a z tego co wiem wszystkie te samochody poskładane są z tych samych klocków. Ja jestem zadowoony.
~Krzysztof
XL 1.4 TSI 125KM 92kW
gdybym nie dostał opustu, byłoby trochę drogo (mam wersję full wypas z Seat Media Syste, 2.1, do którego notabene nie dali mi jeszcze instrukcji)
~660 688 345
Standard 1.9 TDI 105KM 77kW
Super jeśli jest to auto trzyletnie:) Za nowe z salonu z takim wyposażeniem nie dałbym takiej kwoty tj. 82000pln:( choć wyposażenie jest FULL.
~romek
Standard 2.0 TDI 140KM 103kW
Altea niestety trochę kosztuje ale na prawdę warto. Auto ma ponadprzeciętny wygląd zewnętrzny jak i wnętrze. Również właściwości jezdne bez zarzutu.
~jar
Standard 1.9 TDI 105KM 77kW
Auto ciekawe o świetnym wyglądzie i bardzo dobrym prowadzeniu. Naprawdę mogłoby być dobrze, gdyby nie ta wszechobecna chęć przyoszczędzenia.
~Sławek Ch
Standard 1.9 TDI 105KM 77kW
Trochę cena wygórowana. Kupowałem trochę oczami. A w tej cenie dałem 75.000 - prawdę powiedziawszy można kupić bardziej \"wypasione\" autko.
~Piotras
Standard 1.6 Mpi 102KM 75kW
co tu gadac. normalne rynkowe ceny. od 40000 za auto powypadkowe do 70000 zł za auto prawie nowe. wersje z niemiec bogatsze od poldskich golasów.
~sly
Standard 2.0 TDI 140KM 103kW
brak regulacji wysokości siedzenia pasażera w tej wersji to porażka! brak światełka w schowku! twardy podłokietnik! auto za 90tyś!!!!
~Radek
XL 1.4 TSI 125KM 92kW
Za taaaaką cenę w innych markach można liczyć naprawdę na wiele więcej szczególnie, jeśli chodzi o wyposażenie i elektronikę.