Lista ocen Seat Altea (215) - Silnik

Na liście zabraknie 86 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~paweł
XL 2.0 TDI 140KM 103kW
elastyczność super, kultura pracy .... o kulturze można mówić dopiero jak silnik jest ciepły, na zimno ... do tego dźwięku trzeba sie po prostu przyzwyczaić, jak ktoś wcześniej napisał ... najważniejsze że dzieci dają radę zasnąć :)
~insygnia@neostrada.pl
Standard 1.6 Mpi 102KM 75kW
Moja wersja silnikowa to 1,6 benzyna plus instalacja sekwencyjna LPG Landi Renzo Omegaz. W OKNIE SILNIKI WPISAŁEM ,6 FSI BO NIE MA OPCJI WYBORU 1,6 ZWYKŁY NIE FSI.AUTO STAŁO PONAD ROK W SALONIE STĄD MAŁY PRZEBIEG.
~A.L.
XL 1.6 TDI CR 105KM 77kW
jest super, ale trzeba nauczyć się jeżdźić z tym silnikiem - ta uwaga zwłaszcza dla kogoś kto jeździł samochodem z silnikiem 1,9TDI, zupełnie inna kultura pracy, co nie znaczy, zę gorsza :) OJ NIE!:)
~Rafał
Standard 1.9 TDI 105KM 77kW
Bardzo zrywne auto nawet z silnikiem 1.9TDI 105KM. Dźwięk turbo diesla jest przy tym zupełnie znośny, w porównaniu chociażby ze Skoda z tym samym silnikiem, gdzie on po prostu klekocze.
~Mario
Standard 1.9 TDI 105KM 77kW
Motor bardzo oszczędny, wręcz rekordzista: 5,6l/100km przy jeździe miejskiej. Do tego niezawodny, przyspiesza bardzo ładnie w całym zakresie obrotów. Szybkie wyprzedzanie nie stanowi najmniejszego problemu.
~660 688 345
Standard 1.9 TDI 105KM 77kW
Podstawowa jednostka napędowa ale działa pięknie, silnika nie gasić:) tylko jeździć... jak zadba się o dobre paliwo co lubią pompo-wtryskiwacze:) to czysta przyjemność i bez awaryjność układu:)
~Jurek- 48
Standard 2.0 TDI 140KM 103kW
Jest to mój pierwszy w życiu disel. Jego dynamika mnie zachwyca mam nadzieję że to norma jesli chodzi o żywotność nie mam zupełnie orientacji ale nadzieję na kilkuletnią niezawodna pracę jednostki.
~łolsz
Standard 2.0 TDI 140KM 103kW
przesiadłem się z 60-konnego samochodu tak że dla mnie to jest rakieta jedynie na 6 biegu daje się wyczuwać przy 60km/h drgania ale 6 bieg nie jest od tego by nim jechać tak wolno tak sądzę
~bacu55
Standard 1.9 TDI 105KM 77kW
Silnik pali znikome ilości paliwa. Fakt że jest głośny na wyższych obrotach nie zawadza. Dynamika, z tym jest gorzej autko przyspiesza słabo mogło by być lepiej, co do awaryjności to klękajcie narody...
Standard 1.9 TDI 105KM 77kW
Trochę głośny ale ja lubię jak mruczy nie ma problemów z wyprzedzaniem.Miałem do wyboru trzy auta audi a3 citroen c 4 seat altea wybrałem seata i nie żałuje . Idealne auto dla rodziny 3-4 osobowej.