Lista ocen Seat Altea XL (45) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 45 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Cross
XL 1.2 TSI 105KM 77kW
I tu muszę się rozpisać, bo SEAT dodając super wyposażanie obniżył cenę. W pakiecie COPA z silnikiem 1,2 TSI masz alusy, halogeny z opcją doświetlania zakrętów, specjalne siedzenia i tapicerkę, multifunkcyjną kierownicę, climatronic dwustrefowy i kilka innych drobiazgów umilających jazdę, których nie dostaniesz w innym samochodzie w tej klasie. No i zniżki dla niektórych grup zawodowych. Czułem się jak w dniu Świętego Mikołaja...
~paweł
XL 2.0 TDI 140KM 103kW
jestem bardzo zadowolony, kupiłem 1,5 roczny samochód sprowadzony przez Iberię z Hiszpani, było jeszcze 0,5 roku gwarancji, kosztował 63 000 zł - wyposażenie znacznie bogatsze od wersji w naszych salonach (poduszki z tyłu, ESP, i kilka drobiazgów) nowy wg cennika w tym czasie i z takim wyposażeniem kosztował 99 000 zł. Uwazam ze zrobiłem dobry interes.
~Radek
XL 1.9 TDI 105KM 77kW
Niby niedrogi jak na minivana - ale jednak wydając kilkadziesiąt tysięcy w środku powinno być przyjemniej - chociaż lepszej jakości materiały. Pewnie w skali całego procesu produlcyjnego to znikomy koszt a wrażenie byłoby o wiele lepsze. Z miłą chęcią dołożyłbym te kilkaset złotych.
~MEDU S.A.
XL 1.4 TSI 125KM 92kW
Auto nowe w tej wersji wyposażenia kosztowało ok. 80.000. DUŻO (2012 rok). Jakość materiałów szału nie robi, ale spasowane wszystko jest OK. Póki co nic nie trzaszczy, nie skrzypi. Nawet zimą. Tylko ta twardość plastików niefajna, nawet nieco tandetna.
~Marcin
XL 1.2 TSI 105KM 77kW
w tej cenie obecnie nie widze lepszego samochodu, ekonomiczniejszego i pojemniejszego. choc jest to juz konstrukcja z 2006roku wiec w kwestii wyposazenia odbiega troche od nowszych pojazdow z roznymi gadzetami.
~marcin
XL 1.9 TDI 105KM 77kW
Za te pieniądze mogłem kupić coś na f lepiej wyposażonego i stylistycznie ładniejszego ale liczyłem na niezawodność i oszczędną eksploatację, nie zawiodłem się póki co.Nie bez znaczenia jest też 5 lat gwarancji fabrycznej
~butrus
XL 1.9 TDI 105KM 77kW
Rewelka. Kupilem z upustem i za ta cene swietne i wygodne, a przy tym ekonomiczne auto. Tyle, ze "tatusiowe" , nie na podryw. Na dzielni tez nie bedzie szpanu, nie rzuca sie w oczy. To akurat zaleta.
~navigatus
XL 1.8 TSI 160KM 118kW
Podoba mi sie VW Golf SW, ale.. na tutejszym rynku silnik benzyna 2.5, Tiptronic 6, klima Climatic i 319 tys pesos. Altea 283 tyś. DSG 7, 1.8 tsi, Climatronic. Więc oczywiście Altea wygrała.
~antek
XL 1.4 TSI 125KM 92kW
Silnik benzynowy o wysokiej kulturze pracy, elastyczności oraz bardzo ekonomiczny przy bardzo obszernym wnętrzu, ciekawej stylistyce oraz niezłej jakości wykonania całego samochodu. Za to można zapłacić.
~Michał
XL 1.6 TDI CR 105KM 77kW
Za ponad 90tys można dostać auto, które będzie miało dłuższą gwarancję niż 2 lata. W czasie 2 lat dwie poważne usterki, aż strach się bać co zepsuje się po utracie gwarancji.
Seat Altea XL