Oceny Seat Altea XL 1.2 TSI 105KM 77kW od 2010

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Seat Altea XL 1.2 TSI 105KM 77kW od 2010

~Mariusz
XL 1.2 TSI 105KM 77kW
Będzie to moja pierwsza opinia nie wiem czy komuś sie przyda mam nadzieje że tak. (Drugą zamieszczę po roku użytkowania) Aktualnie samochód mam 2 tygodnie ale postanowiłem sie podzielić tym co już zauważyłem. Przesiadłem sie z Renault Megane i to co mnie pozytywnie zaskoczyło to jakość wykonania w seacie dużo lepsza niż w megane, bardzo dużo miejsca w środku widoczność do tyły no mogłaby być lepsza ale mam czujniki parkowania które dają rade....
~Mariusz
XL 1.2 TSI 105KM 77kW
No to jestem obieciałem ze po roku sie odezwę wiec sie odzywam :). To tak samochód posiadam juz 1,7 roku i przez ten czas nic sie nie działo wymieniłem olej filtry. Nadal uważam że jest to świetny samochód i jestem z niego bardzo zadowolony (bardzo cieszy mnie to że nie jest nafaszerowany elektroniką!). A pozatym wszystko co juz pisałem wczesniej.
~Cross
XL 1.2 TSI 105KM 77kW
Za 50 kk odezwę się ponownie, na tym etapie nie mogę wystawić innej noty niż 5+. Przyznam, że poprzednie auto utraciłem nagle i niespodziewanie, jednak wybór kolejnego trwał miesiąc, bo nie musiałem się śpieszyć, więc jazd próbnych miałem sporo, oj sporo. Do tego urwisy na tylnym siedzeniu nieźle skatowały poszczególne marki i w demokratycznym głosowaniu, łącznie z psem labradorem wszyscy zdecydowali o seacie ALTEI XL.
~Krzysztof
XL 1.2 TSI 105KM 77kW
Bardzo lubimy naszego SEATA, polecam białą perłę prezentuje się bardzo dobrze.
~trusia
~Marcin
XL 1.2 TSI 105KM 77kW
elastyczny i ekonomiczny. bardzo cichy. Podczas jazdy w 5 osob brakuje czasem mocy przy wyzszych predkosciach. (Silnik)
Seat Altea XL