Ocena kierowcy - Seat Altea XL

życzliwy, 6 lat temu
Silnik 1.6 Mpi 102KM 75kW
Rok produkcji 2008
Seat Altea XL 1.6 Mpi 102KM 75kW od 2006 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : ładnie pracuje na wybojach,w zakrętach nie jest podatne na przechyły
Witam kupiłem altee od drugiego właściciela auto ma oryginalny przebieg i blachy cena adekwatna do stanu auta. Auto ma duży przebieg jak dla Polaka bo 250 tyś ale w środku wygląda jak nowe fotele nie zniszczone i dlatego wybrałem auto z sieci vw bo materiały są trwalsze od innych marek siedzenia wygodne szerokie nie tak jak w japończykach,samochód spełnia moje oczekiwania to nie jest demon prędkości na autostradzie ale auto do spokojnej jazdy z rodziną.Mam instalacje gazową stag sprawuje się świetnie z tym sinikiem nie odczuwam różnicy gaz benzyna.Silnik 1.6 102km dobrze znany mechanikom części zamienne nie powalają ceną.Polecam ten samochód ale nie kupiłbym go cenę wyższą jak 20 tyś
jak na razie się nic nie psuje wymiany oleju filtry czasem włączy się kod silnika od eko ale ten typ tak ma
pracuje delikatnie biegi wchodzą płynnie lekko
stabilny układ jezdny reaguje szybko na ruchy kierownicy
widoczność jak dla mnie ok można się przyczepić do grubych słupków bocznych ale do przeżycia
w najbogatszej wersji sporo schowków pod fotelami w podłokietniku naprzeciwko fotela pasażera dają sporo miejsca na drobiazgi
wentylacja przedniej szyby rewelacja w kilka sekund szyba odparowana klima też daje radę nawiewy ok
Mam prawie 190 cm wzrostu i mam dużo miejsca w środku z przodu jak i z tyłu
jeżdżę na zimówkach ciężko mi się ustosunkować do wyciszenia bo nie mam porównania na letnich oponach ale na zimowych nie słychać w środku aż tak wielkiego hałasu przy normalnych prędkościach do 100 na godzinę
auto na gaz więc oszczędzam póki co
jakość materiałów za tę cenę zadowalająca
oprócz tego kodu silnika związanego z eko nie zauważyłem
brak

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.6 Mpi 102KM 75kW [l/100km]