Lista ocen Seat Ateca SUV Facelifting (9) - Ergonomia

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Fascynat
SUV Facelifting 1.5 EcoTSI 150KM 110kW
Tutaj Seat to mistrz ale tak samo jak Volkswagen. Wszystko na miejscu pod ręką. Ale prawdziwe mistrzostwo to fotele. Seat ma swoją fabrykę foteli i sam je produkuje więc jego fotele to mistrzostwo. Polecam te z wersji xperience bo bardzo wygodne i dobrze trzymają po bokach. To samo z tyłu czy też w bagażniku
~Tomasz
SUV Facelifting 2.0 TDI 150KM 110kW
Przydałyby się fizyczne pokrędła do najważniejszych fukncji takich jak np. regulacja głośności. Fotel kierowcy mógłby być wygodniejszy. Siedzi się jak na krześle i po 150 km można mieć dość podróży.
~Tomasz
SUV Facelifting 2.0 TDI 150KM 110kW
~Ali
SUV Facelifting 2.0 TSI 190KM 140kW
Wszystko na swoim miejscu. Tylko dlaczego usunięto z kierownicy przycisk odebrania i kończenia rozmowy? Funkcję przejęła prawa rolka, ale nie do końca sprawdza się takie rozwiązanie.
~Janek
SUV Facelifting 1.5 EcoTSI 150KM 110kW
Rewelacja. Ja lubię fizyczne przyciski i dla mnie najlepszy układ. Jak ktoś jeździł golfem 5 to fizyczne przyciski takie same. Dla mnie zawsze było to wygodne.
~Expert z doświadczeniem
SUV Facelifting 1.5 EcoTSI 150KM 110kW
Plus, plus, plus itd Grupa VW zawsze dobrze wypadała w tej próbie
~Konrad
SUV Facelifting 1.0 EcoTSI 110KM 81kW
Bardzo dobra za sprawą pokręteł i przycisków
~P
SUV Facelifting 1.5 EcoTSI 150KM 110kW
Wszystko na swoim miejscu, tak jak powinno być.
~Marcin
SUV Facelifting 2.0 TSI 190KM 140kW
wszystko intuicyjne i na swoim miejscu.
Seat Ateca SUV Facelifting