Lista ocen Seat Exeo (40) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 35 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Filip R-o
Sedan 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
silnik porażka, TDI na CR miał być dobry a jest porażka, te same awarie co na pompowtryskach więc za co płacić tyle kasy! Mój poprzedni samochód krytykowany niby za awaryjność Alfa 156 JTD to złoto w porównaniu do Exeo! Tam się nic nie działo przy przebiegu 322000 km.
~Kuba
ST 1.8 TSI 160KM 118kW
brak paliwa w komorze spalania, podobno zablokowały się wtryski benzynowe (dziwne aby wszystkie 4 naraz). Udało się uruchomić, używam środków czyszczących wtryskiwacze, problem nie powrócił.
~Jakub
ST Facelifting 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Żadnych poważnych usterek nie odnotowałem,przy 180tys km dopiero rozrząd będzie trzeba wymienić, poza tym same rzeczy eksploatacyjne były wymieniane jak filtry czy olej.
~(L)owczyKrajowy
ST 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
MIałem na początku lekkie probemy z hamulcami w zime, ale coś w serwisie poprawili i jest ok. I czasem są problemy z wrzuceniem - przy ruszaniu - pierwszego biegu.
~Koss
Sedan 1.6 MPi 102KM 75kW
Niestety coś za coś, przez gaz konieczność naprawy tłoków. Dodatkowo uszkodzenie pompy wspomagania. Usterki po 180 000
~JP 72
ST 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
Nic poważnego się nie dzieje. Mimo przebiegu 110 tyś km zawieszenie, silnik, elektryka, elektronika w porządku.
~DanielP
Sedan 1.8 20v Turbo 150KM 110kW
Auto nigdy nie straciło sprawności w jezdzie. Poważne usterki tylko z zaniedbania właściciela.
~Da Ro Pe
ST Facelifting 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
Bez uwag - i oby tak zostało!!! Czyżby tutaj znowu kłaniało się to skąd auto pochodzi ;)
~Piotr
Sedan 2.0 TSI 200KM 147kW
Na razie nic się nie zepsuło i mam nadzieję że tak pozostanie przynajmniej przez pierwsze lata eksploatacji
~Adrian
ST Facelifting 2.0 TDI 120KM 88kW
nic poza wymianą eksploatacyjnych rzeczy i kółka osprzętu z paskiem