Lista ocen Seat Exeo (57) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~PW
Sedan 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
Tutaj przestrzeni trochę brakuje, głównie z tyłu. Bagażnik jest duży (chyba ok. 460l), ale otwór załadunkowy to porażka. Niestety mocno obniża to ogólną funkcjonalność, ale jak to się mówi "widziały gały co brały". Jeśli planujecie zakupy w Ikei i zastanawiacie się nad wykorzystaniem Exeo do przewozu kilku szaf PAX - zapomnijcie o tym ;-) Ma to też swoje plusy, samochód wozi tylko to do czego został stworzony. Co za tym idzie nie zużywa się....
~Henrys
ST 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Nie dam oceny przecietnej ponieważ mam rocznik modelowy 2011 po poprawkach i jak wiadomo 44 mm wiecej miejsca na kolana dla pasażera to niby nic a jednak.We wcześniejszej wersji którą miałem do dyspozycji przy moim ustawieniu fotela kierowcy nie bylem w stanie usiąść za sobą na tylnej kanapie9ledwo na wcisk mam 182 cm i lubie siedzieć przy podłodze).Teraz przy tym samym ustawienu w moim po lifcie siadam bez problemu i nie cisne kolanami w...
~Sebastian
ST 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
Dla kierowcy i pasażera z przodu przestrzeni jest wystarczająco dużo. Jeździ się bardzo wygodnie - fotele są dobrze wyprofilowane, mają szeroki zakres regulacji z ustawieniem lędźwi włącznie. Dobrze trzymają podczas szybkiej jazdy po zakrętach. Z tyłu jest gorzej - dokładnie jak w A4 w wersji B7. Tragedii jednak nie ma. Dzieci i niewysocy dorośli jadą bez większych wyrzeczeń.
~Sebastian
ST 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
Dla kierowcy i pasażera z przodu miesca jest wystarczająco dużo. Z tyłu znacznie mniej (mniej niż w Tośku), ale to jasna konsekwencja takiego a nie innego ułożenia silnika. Ja wybierałem auto świadomie i dla mnie oraz mojej rodziny miejsca nie brakuje. Duży plus za użyte materiały (wersja Style), ich spasowanie oraz dodatkowe rozwiązania (schowki, uchwyty na kubku, itp.).
~Da Ro Pe
ST Facelifting 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
Jak na wymiary zewnętrzne kabina (szczególnie kanapa) oraz bagażnik baaaardzo przeciętne - mi wystarcza, ale gdzieś uciekły cm..... Widać to po rozstawie osi i zwisach. Przy prawie 4,7 m długości nadwozia można oczekiwać sporo więcej przestrzeni. W wielu miejscach/artykułach jest to największa wada modelu Exeo.
~Jakub
ST Facelifting 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Przestrzeni dla kierowcy i pasażera obok jest wystarczająco mam 185cm i jestem średnie budowy,jednak z tyłu jest mało miejsca dla osób mojej postury ale pamiętajmy że on ma tylko 4.66m a to nie jest wcale dużo jak na auto typu kombii,jest tylko 5mm dłuższe niż sedan ! Musimy o tym pamiętać lecz ja świadomie go wybrałem
~Karol
Sedan Facelifting 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
Niestety dość ciasny. Zwłaszcza z tyłu. No ale to przecież sedan więc wiedziałem z czym się liczyć. Z przodu dla kierowcy 185 cm jest ok poza prawą nogą która ląduje niestety na obudowie środkowego tunelu. przy wycieczkach do 200km jest ok. Jadąc z trasę 400 i więcej bywa to uciążliwe i odczuwalne
~pansowa
Sedan 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Z przodu jest bardzo duzo miejsca dla kierowcy i pasazerow. Niestety ten model seata ma bardzo malo miejsca na tylnej kanapie. Mnie to nie przeszkadza ale jak ktos szuka auta dla 4osob to moze byc problem. Jesli sie odsunie na maxa przednie siedzenia z tylu nie bedzie wogole miejsca na nogi!
~Sza
Sedan 1.8 TSI 160KM 118kW
Z przestrzenią jest średnio, tzn. tak, dla kierowcy i pasażera z przodu jest idealnie, ale jak Ci pierwsi mają od 180 cm wzwyż to pasażerowi z tyłu mają bardzo mało miejsca na nogi. Cóż powiedzieć, takie samochody jak octavia, corrolla albo C5 w tej kwestii są dużo bardziej przestronne.
~Waldemar
ST Facelifting 2.0 TSI 200KM 147kW
z przodu miejsca pod dostatkiem z tyłu raczej dla 2 osób, ze względu na wyprofilowanie tylnej kanapy (wersja z siedzeniami skórzanymi), może zwykła kanapa jest lepsza pod tym względem, nie wiem. Moim zdaniem przy tej wielkości auta powinno być troszkę więcej miejsca na nogi z tyłu.