Lista ocen Seat Exeo (57) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Karolek
ST 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
Brak kosztów naprawy usterek. Spalanie rzecz względna. Jadąc nowym golfem 1.4 tsi 125 k. spaliłem przy 150 km/h 12 l. Seat spalił 8. Najwięcej pali na krótkich trasach 300/500 m zimą w mieście ale nie przekracza 9.
~eN
ST 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
Średnie spalanie nie przekraczające 6 litrów - dla mnie rewelacja. Przy ekonomicznej jeździe schodzi do 5 lirów. Wiadomo, jeśli ktoś ma ciężką nogę, na pewno musi liczyć się z większym spalaniem, ale i tak jest nieźle.
~Remi
Sedan 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
Spalanie trasa gaz w podłodze: 5,8 Spalanie trasa eko: 5,0 Miasto korki: 6,7 Miasto normalnie: 6,5 Pierwszy przegląd oleje filtry robocizna - 550 zł ! Bardzo przystępna cena jak na samochód klasy średniej i to w ASO.
~PW
Sedan 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
W cyklu miejskim samochód spala mi średnio 6,9l co uważam za bardzo dobry wynik. Na trasie udało mi się zejść do 5,2 jadąc zgodnie z asystentem. Przy bardziej dynamicznej jeżdzie ze średnią prędkością 130-140, spalanie to 5,5l.
~Bogdan
ST Facelifting 2.0 TDI 120KM 88kW
Po zakupie zmieniłem rozrząd I dokupiłem pare rzeczy które najpewniej handlarz powyjmował I tylko wymiany oleju I paliwo do baku. Przez to że ma xenony strasznie dużo zużywa płynu do spryskiwacza.
~Sleppy
Sedan 1.6 MPi 102KM 75kW
Spalanie zależne od trasy jak i od tego jak wysoko się kręci. Ja jeżdżę dynamicznie tak więc średnio wychodzi 11-12 l. Przy spokojnej jeździe można zejść na trasie do 9l. Silnik idealny dla instalacji lpg.
~Sebastian
ST 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
Jak na tak duże auto z kompletem dodatków elektronicznych pali bardzo mało. Za przeglądy jeszcze nie płaciłem, więc nie oceniam. Mam jednak doświadczenie z ASO i raczej byłem zadowolony.
~Kierowca
ST 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
Przeglądy - standard (600 - 800 zł). Zużycie paliwa bardzo dobre. Generalnie wszystko powinno byc w miarę tanie - w postaci A4 samochód już trochę na rynku jest i zamienników jest sporo.
~Amigo
Sedan 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
Okres testu to jesień-zima . Miasto 7,5-8 trasa 5,5-6,5 Najczęściej komputer pokazywał mi średnią ok 6-6,5l/100km Unikając przyspieszeń i nie przekraczając 100km/h zawsze schodziłem do 5,5l.
Dziennik kosztów dla Seat Exeo
7,7
10,8
~Piotr
Sedan 2.0 TSI 200KM 147kW
Spalanie przy jeździe mieszanej trochę po mieście trochę pod miastem trochę w trasie wychodzi poniżej 10 litrów bez poskramiania zapędów rajdowych kiedy przyjdzie na to ochota.