Lista ocen Seat Ibiza II Hatchback Facelifting 1.4 60KM 44kW 1999-2002 (115)

2,9
~mahalo
Hatchback Facelifting 1.4 60KM 44kW
Sprowadziłem sobie autko z zagranicy,bez rdzy i problemów,po dwóch latach super zimy i sypania soli dół cały zardzewiały aż bierze progi,przy okazji elektryka zaczeła szwankować.Raptem przejechałem 20tys km no i zaczeły się problemy.Od odklejającej się podsufitce gdzie dach wchodzi niemile w rezonans po elektrykę do silnika który teraz muszę wyremontować.
~Wit99
Hatchback Facelifting 1.4 60KM 44kW
Samochód wytrzymały. Psują się drobiazgi, np. linki klamek wytrzymują ok. 70 tys. km. tapicerka nie lubi słońca, za to lakier bardzo trwały. Bardzo dobre właściwości jezdne, do 120 km/h cichy.
~PL74
Hatchback Facelifting 1.4 60KM 44kW
Solidne, trwałe auto. Niedrogie w eksploatacji. W czasie całego przebiegu zawiodło mnie tylko raz - awaria komputera. Podobno wada ta dotyczyła pewnej serii samochodów. Atrakcyjny wygląd pomimo niemłodego wieku.
4,1
~Zenon
Hatchback Facelifting 1.4 60KM 44kW
-Silnik nieśmiertelny, wyraźnie słyszalny podczas jazdy autostradą. Bardzo złe wyciszenie w dłuższe trasy katorga. -Seat był moim pierwszym samochodem i szczerze polecam aby móc nauczyć się jeździć. Tani w serwisowaniu, utrzymaniu, naprawdę niskie spalanie bo to zaledwie 5-6l/100km. Mój egzemplarz posiada full elektryczne szyby i klimę, co wystarcza w lato, ogrzewanie również w zimę robi robotę. -Nie kupiłbym tego auta drugi raz, gdyż...
3,2
~zapylic
Hatchback Facelifting 1.4 60KM 44kW
samochod ktory jako srodek lokomocji w miescie sprawdza sie doskonale jest dosc dynamiczny mozna przeiwesc bez problemu 4 osoby jak na trase za salby ma silnik choc przy wyjezdzie w 2 osoby mozna sie nawet sprytnie poruszac, jedna wada ze jest strasznie glony i czasami mi sie wydaje ze mam diesla:DD
~Tomek. masz pytania pisz : tretom@tlen.pl
Hatchback Facelifting 1.4 60KM 44kW
prócz niewielkiej ilości miejsca z tyłu i braku schowków jest ok!!!
~szczecz14@gmail.com
Hatchback Facelifting 1.4 60KM 44kW
Witam wszystkich fanów aut a w szczególności seata ibizy. Auto posiadam zaledwie tydzień, ale mogę trochę o nim powiedzieć. Długo można by pisać o zaletach więc powiem tylko wady. Mała przestrzeń dla kierowcy i pasażerów, coś jest z radiem wyłącza sie nagle nie wiadomo czemu, ale zaraz po ponownym włączeniu działa, średnio tak co 5 minut się wyłączy. To jedyne wady jakie otrzymałem kupując to auto. Inne wady to wady zużycia: poprzedni... (Silnik)
~Morteaz Sosnowiec
Hatchback Facelifting 1.4 60KM 44kW
Świetne auto- wystarczy spojrzeć-a wygląd odpowiada temu co w środku. Radzę się jednak zastanowić gdyż moje auto zostało SKRADZIONE a "znikające seaty" to ponoć typowe na Śląsku i w Krakowie (jak jest gdzie indziej- nie wiem)
3,6
~Łukasz Bydgoszcz
Hatchback Facelifting 1.4 60KM 44kW
gdyby nie ta poważna awaria wystawił bym naprawdę dobrą ocenę. Chcę by Panstwo dobrze mnie zrozumieli, auto poza tą poważdą awarią było bardzo fajne.
3,3
~Kundzior kundzior@csk.pl
Hatchback Facelifting 1.4 60KM 44kW
Bardzo pozytywnie choć jak to bywa mogło by być lepiej ale nie jest źle.
Seat Ibiza II Hatchback Facelifting